Wpis z mikrobloga

@lucky_leo ulock axa ul230 lub lancuch z decatsa tez daje rade generalnie lekko nie bedzie, skladanych nie polecam bo sa jeszcze bardziej ciezsze. Generalnie zasada tak kupisz w tej cenie cos co chroni przed malymi nozycami do metalu na wieksze juz trzeba zwiekszyc budzet a na hydrauliczne czy diaxa mocnych nie ma
@Pharmaceutic: Teraz mam Abus Ultimate 420 kupiony za 100 zł, ale myślę żeby sprzedać i kupić coś innego, bo ciężkie to. Jak się mają te co podałeś do tego Abusa? Coś lekkiego i mocnego by mi się przydało.
@lucky_leo: ONGUARD K9 8116

Brałem w zeszlym roku za jakieś 120ziko. U mnie służy do zapinania gdy idę do sklepu na takie właśnie parę minut. Wydaje mi się, że to spoko kompromis.
Do roboty (8h zapięcia) używam klockowatego ulocka który wiecznie jest zapięty pod biurem xd
@lucky_leo nie znam tego abusa ale podejrzewam ze podobny kloc, generalnie lancuchy i ulocki sa ciezkie nie znam dobrej opcji bo sam bym chetnie wymienil bo czasami woze prawie 4kg w zapieciach, ostatnio zobie kupilem linke bo mowi ona twierdzi ze tylko do sklepu i u nas nie kradną