Wpis z mikrobloga

Do tego, że ludzie na tym portalu w ci drugim użytkowniku widzą opłacanego trolla to już przywykłem. ale że wierzą w to, że żona Lewandowskiego osobiście siedzi na tym obsranym portalu, czyta te wszystkie wysrywy i zażarcie odpisuje w każdym wpisie a do tego wynajęła agencje pr do tego żeby pisali tutaj opłaconych kont wybielające ja komentarze to już dla mnie za dużo xD co jest z wami nie tak ludzie?

od dwóch dni się zrobił z tego portalu pudelek, na zmianę Lewandowski z Ukrainą, jestem wykopowym betonem i absolutnie nie mam zamiaru płakać że kiedyś to było a teraz to nie ma, ale bez kitu od nowego wykopu ciągle łapie się na tym, że po prostu bezwiednie przewijam mirko z automatu nie zawieszając wzroku na żadnym wpisie...

#lewandowski
  • 3
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lskx kto robi ten robi, ale czytając co niektórzy piszą to jestem absolutnie pewien, że są przypadki co są przekonani że tak jest xd
  • Odpowiedz
@krucjan: wiesz, orlen uparcie chce ocieplać wizerunek wysyłając tutaj ludzi związanych ze sportem. Dla przykładu dziś odbyło się ama z osobą przez orlen sponsorowaną, kto miał się zapytać to się zapytał i dopiero weszło na główną, trzy konta powstały dziś tylko po to żeby mieć aktywność w tym znalezisku. Napisałem o tym na miktoblogu i dostałem jednego plusa przez trzy godziny. Każdy ma to w dupie bo liczy się hejt i
  • Odpowiedz