Wpis z mikrobloga

@Kruszyn99: Zarejestruj się tylko na stronie ULC jako operator. I lataj, nic ci więcej nie trzeba. Natomiast dla siebie (choć nie musisz), dla poszerzenia swojej wiedzy, możesz zrobić krótki kurs na stronie ulc, potem krótki darmowy test i możesz mieć uprawnienia A1 i A3. Oczywiście wszystko za darmo. Ale warto wiedzieć trochę więcej.
@MrFrost: właśnie Ci odpisywałem w drugim poście, szukaj droneradar premium - chociaż ta podstawowa też powinna działać. //edit// premium nie widzę w sklepie, ale to normalna powinna działać, ona od dwóch lat po prostu nie jest aktualizowana penwie, może wina telefonu czy coś
@MrFrost: strefy pobiera aktualne z notam, więc to nie problem - odpowiem jak typowy informatyk: mi na androidzie 12 działa.
Szczerze nie wiem co w tej sytuacji, głupia sprawa XD Jestem ciekawy co na to ulc

Z tego co pamiętam to twórcy porzucili (?) tą aplikacje po wejściu nowych przepisów - od kiedy ta aplikacja jest wymagana do latania. Kiedyś to była normalna aplikacja do sprawdzania stref, bez check in