Wpis z mikrobloga

  • 0
@domestos-z-szaletu: mam gazolota i do 30 minut dojazd. Taniej mi wychodzi jazda samochodem niż komunikacja miejska, różnica w bilecie a przejazd to jakieś 6 złotych za dwie strony @perfumowyswir: pod robotą akurat mam parking firmowy to na szczęście nie mam tego problemu. Dojazd alternatywny mam pociągiem w podobnym czasie co samochodem. Nie lubię ludzi za bardzo a blok mi się przejadł mocno. @0pln 30 kilometrów to nie jest jakieś nie
@Reanef: zgadza sie. Taka zrobilem kalkulacje i wypieprzylem ze stolicy na wioche 30 km od centrum Wwy. 30 min do Galerii Mokotow. Dzialki chodza tutaj za 150k za 1000m2. Nie wyobrazam sobie klitki 50m2 za 1mln zł. Teraz mam 140m2 na 1000m2 dzialki
  • 0
@saguero: ja podobnie. Urok takiego miejsca jest taki że jak sąsiada nie lubisz to walisz ogrodzenie i nie musisz go oglądać. jedziesz pociągiem na balet i Uber cię dowiezie spowrotem jak już trzeba. Co prawda swoje potrafi to kosztować chyba że zamawiasz Gruzina bliżej obrzeży to już wtedy nie. ale i tak nie robisz tego codziennie. Jedyny minus to taki że jak masz sklep dalej to jak zapraszasz gości musisz mieć