Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #kononowicz #famemma
Witajcie Mirki. Bardzo rzadko publikuje jakiekolwiek znaleziska na wykopie ale myślę, że te znalezisko zasługuje na uwagę wszystkich starych dinozaurów internetu.
Pamiętacie Angry German Kida? Niemieckiego dzieciaka który w szale roztrzaskał klawiaturę? Prawdziwa legenda internetu
Norman Kochanowski okazał się Niemcem polskiego pochodzenia. I co ciekawe za moją prośbą Norman opowiedział swoją historię Po polsku.
https://wykop.pl/link/7079119/pamietacie-angry-german-kid-norman-o-swojej-historii-po-polsku

Zagłębiając się dalej w jego historie można się dowiedzieć, że Angry German Kid był tylko kreacją, trollingiem. Niestety Niemcy jak to niemcy beż poczucia humoru potraktowali "Leopolda" zbyt poważnie robiąc nagonke w niemieckiej telewizji jak to gry komputerowe źle wpływają na dzieci i mlodzież. Sam Nirman stał się pośmieliskiem, nie radził sobie ze złą sławą, gdzieś tam w życiu się pogubił. Od jakiegoś czasu Norman ma swój kanał na youtube gdzie wrzuca swoje vlogi głównie po Niemiecku
Pomyślałem, że warto rozhulać moje znalezisko by dotarło do jak najszerszej grupy odbiorców. I można przyknąc oko na złe tagi że względu na legendę internetu
Dla zasięgów
#kononowicz #famemma #danielmagical #bonzo
Towarzysz_Sobaka - #raportzpanstwasrodka #kononowicz #famemma
Witajcie Mirki. Bardzo ...

źródło: Image0.PNG

Pobierz
  • 5