Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś powiedzieć czemu tak #!$%@? czuje smak liquidu? Przez dłuższy czas nie paliłem e petów, potem zacząłem jednorazówki palić, ale na dłuższą mete się nie opłaca, więc kupiłem grzałe do mojego starego e peta (marki Volish), do tego kupiłem liquid (Dark Line forestfruits) i smak jest do #!$%@?. Jakbym mydło palił czy #!$%@? wie co xd Ogólnie to prawie nic nie czuje i moje palenie polega na wypuszczaniu dymu bez żadnego smaku i zapachu xd (A jak powącham liqud to ma mega intensywny i słodki zapach). Czy to z moim e petem coś jest nie tak? Bo sam nie wiem : P
#epapierosy #epapieros #vape
  • 4
  • 1
@Kremufka2137: Ogólnie mam wrażenie, że mój e pet jest beznadzejny, bo tyle różnych liquidów paliłem i każdy może tylko na początku, był spoko ale szybko smak był ledwo wyczuwalny i mało przyjemny. A jak kumple dali mi na chwile swoje e pety to miały już spoko smak : P
@Alnon14: jak masz volisha to podejrzewam, że to jakiś typowy długopis, tam jest bardzo niewielka moc tego sprzętu i możliwe, że tego Ci brakuje - no ale to trzebaby zainwestować w jakieś przyzwoite urządzenie.