Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo, niniejszym oświadczam, że Mirek @Niewiemja to naprawdę spoko gość. Po raz pierwszy wygrałem cokolwiek w ramach #rozdajo. Miała być mieszanka ostrych papryczek, które podobno są tak ostre, ze aż boje się spróbować żeby nie piekło dwa razy, a tu taka miła niespodzianka. Sami zobaczcie co dostałem. Widać ze kolega to jednak fachowiec jest w ziółkach. Panie kolego jeszcze raz dzięki.
Obserwatorod10_lat - Szanowni Państwo, niniejszym oświadczam, że Mirek @Niewiemja to ...

źródło: 35C8529B-6372-4BD5-B32B-75D842041264

Pobierz
  • 9
@Obserwator_od_10_lat @Dwudziestydrugi @DrWiktorWektor ogólnie zaparzcie sobie herbaty ziołowej w przezroczystych naczyniach, zobaczycie sztuczke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. Nagietek jest dość mocno fotouczulający, najlepiej po wypiciu nie wychodzić na pełne słońce albo nasmarować sie kremem z filtrem bo mogą sie pojawić plamy na skórze. Po takiej ilości w sumie nie i dość szybko schodzą ale ostrzegę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dwudziestydrugi: Jak wypijesz wieczorem to w dzień już powinno być spoko, chociaż ja bym sie jednak posmarował kremem jakby miało być wysokie uv. Pietruszka, marchewka, seler czy tam koper też są fotouczulające a pewnie pierwszy raz o tym słyszysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tam jest ilość na jakies 5-6 naparów tak że też nie wszystko na raz :D

@DrWiktorWektor Hobbystycznie, chociaż staram sie żeby chociaż część kosztów