Wpis z mikrobloga

Fatalna w skutkach polityka lewicowych liberałów i socjaldemokratów prowadzi do zubożenia finansowego mojej osoby. W tych wyborach zagłosuje na #konfederacja mimo że prawie w ogóle nie zgadzam się z Nimi. Jest to moja prywatna forma protestu. Liczę na to że osiągną dobry wynik. Biorę pod uwagę też #razem i to byłaby lepsza opcja pod wieloma względami, ale nie chodzi o kwestie ideologiczne.

#wybory2023 #polityka
  • 9
@Don_Lukasio: No właśnie szkoda, że nie ma partii z którą bym się zgadzał ekonomicznie i ideologicznie..to są konie trojańskie. Wszsytkie i tak pod butem jednej grupy osób..w pewnych kwestiach mogą robić co chcą, a w innych i tak muszą robić to co mają z góry nakazane.
@GARN: Masz na myśli SLD? Pamiętam końcówkę ich rządów, jak mieli problemy w 2004 roku, pamiętam również tamte czasy i nie wspominam ich najlepiej. Największy ich sukces to było wejście do Unii Europejskiej.
mimo że prawie w ogóle nie zgadzam się z Nimi


@Don_Lukasio: To jest jakaś hardkorowa wersja, na złość babci wsadzę genitalia w imadło xD
Czyli tak, zamiast odsunąć pis od władzy aby w końcu przywrócić minimum normalności to zagłosujesz na partię która da im kolejną kadencje, żeby mogli dalej zubażać twoją osobę ... robi sens
@New_Leader: Chciałbym żeby Razem zyskało przewagę na lewicy, mogą być w koalicji z Lewicą ale ich odważne pomysły powinny być dużo bardziej promowane. W przeciwnym wypadku mamy betonozę PiSu i KO.

Twoje porównanie jest niesmaczne, chyba nie zrozumiałeś formy mojego protestu.