Wpis z mikrobloga

Pieniądze to wszystko, nie dajcie sobie nigdy nikomu wmówić że jest inaczej. Najgłupsze i najczęściej powtarzane frazesy przez starych i durne społeczeństwo są takie, że za pieniądze szczęścia i zdrowia nie kupisz. Owszem kupisz. Pójdziesz prywatnie to najlepszego specjalisty, który oferuję jak najlepszą jakość usług, bez żadnych idiotycznych kolejek. Stać się na wszystkie najlepsze medykamenty na rynku. Możesz pozwolić sobie na jak najlepszą i najzdrowszą dietę. A co do szczęścia to chyba nie trzeba nic komentować bo to oczywiste. Luksusowy dom, kochająca i wspierająca piękna kobieta(dostęp do jak najlepszej jakości kobiet na rynku), wymarzony samochód, pieniądze na podróże i pasje, szacunek i uznanie w oczach społeczeństwa. Także przegrywy obiektywnie na tej śmiesznej kulce liczy się tylko $ #przegryw #takaprawda
  • 24
Pójdziesz prywatnie to najlepszego specjalisty, który oferuję jak najlepszą jakość usług, bez żadnych idiotycznych kolejek.


@Sadomason: taa bo prywatnie nie ma kolejek :D
@Sadomason: Ależ #!$%@?, panie przegryw - szczególnie to o kobietach. Przeraźliwie mnie #!$%@?, jak to ojojujecie, że za szczupli jesteście w portfelu, żeby zadurzyć w sobie jakąś Julkę.

Prawda taka drogie #przegrywy, że jedyne kobiety, z którymi warto się wiązać, nie są zainteresowane Waszym stanem portfela. Jak nie wzbudzacie zainteresowania płci przeciwnej, to po prostu jesteście pustymi debilami i takie kobiety również targetujecie - takie, dla których ma to znaczenie.
Zacisnąć #!$%@? zęby i do roboty


@MalowanyPtak: czyli potwierdziłeś moją tezę że dla dup liczą się zasoby i pieniądze... Nie wiem o co Ci chodzi. A jak twierdzisz inaczej, to jesteś oderwany od rzeczywistości.
@MalowanyPtak: no sorry chłopak, jak ty mi piszesz w 2k23 o tym, że dla dziewczyn liczy się osobowość to nie mamy o czym dyskutować xD, bo jesteś oderwany od rzeczywistości. Kobiety interesuje twoja genetyka i zasoby, a na czym jej zależy bardziej w danym momencie, to zależy od tego na jakim są obecnie etapie życia. Laski zawsze patrzą na Cb przez pryzmat gówniaka, czy jesteś mu w wstanie zapewnić dobre geny,