Wpis z mikrobloga

Ja jako Producent "Chłopaków z Raszei" a zarazem filantrop i koneser Raszeizmu, APELUJE! do wszystkich, którzy zastanawiają się nad wysyłką paczek dla naszych chłopaków - proszę, odpuśćcie sobie to tym razem. Powód aktualnie Mariuszek i jaca śpią po 20 godzin dziennie, trzeba ich wypościć. Powoli zapominają również języka polskiego, non stop wietnamski. Niech się telepią z braku alkoholu i fajek, wtedy zacznie jazda bez trzymanki, z barku tego może być ciekawie, ale zawsze znajdzie się debil co zamówi. Nie podlewajcie nie karmcie dajcie im czas na przedrzeźnienie i regeneracje niech coś zjedzą. Bo aktualnie kończy się na 2/3 piwach SNAJPER i 4/6h spania. Jak przestaniecie wysyłać to może sobie przypomną co to sklep, świeże powietrze i prze trzeźwieją. Nie zamawiajcie to będą takie akcje jak na dole z odcinka 3 Chyba tego oczekujecie tak? A NIE! No.
p.s a jak ma ktos wyslac paczke to tylko lampke nocna i tyle
https://streamable.com/382tys

#danielmagical #patostreamy #jacamario #smiesznefilmiki #heheszki #garbaty #mario #mariuszek #chlopakizraszei
#wykop
norbert_heniu - Ja jako Producent "Chłopaków z Raszei" a zarazem filantrop i koneser ...
  • 18
@norbert_heniu: Oczywiście masz rację i popieram tylko oni są w takim cugu alkoholowym, że z braku przez dłuższy czas mogą dostać padaczki alkoholowej i może być patologia. Ja osobiście nie chciałbym tego, powinni zwyczajnie zamiast ciągle wódki czy spirytusu dostawać co jakiś czas lekkie piwa typu 4% ( ͡° ͜ʖ ͡°)