Wpis z mikrobloga

523/1000 #1000filmow ---- INDEX 123 A B C D E F G H I J K L M N O cdn…

Pacific Rim

To film o wielkich mechach walczących z potworami. Jeżeli liczycie na głębie to też jest - ale oceanu. Jeśli liczycie na rozpierduchę z niszczeniem miasta i flakami wielkości bloku to jest to film pod Was.
No jest druga część ale sami pewnie wiecie... inny reżyser, aktorzy ale w sumie to samo i wyszło 5,6 na IMDb.

Reżyseria: Guillermo del Toro : Kształt Wody, Hellboy, Blade: Wieczny łowca II, Labirynt Fauna
Akcja, s-f
IMDb: 6.9/10
https://www.imdb.com/title/tt1663662/
https://upflix.pl/film/zobacz/pacific-rim-2013
WLADCA_MALP - 523/1000 #1000filmow ----  INDEX 123   A   B   C   D   E   F   G   H   ...

źródło: paci

Pobierz
  • 11
@WLADCA_MALP: #!$%@? mieć taki budżet i zrobić takie gówno z cringowymi aktorami rodem z power rangers i tańczeniem w kokpicie wielkiego mecha, to trzeba mieć talent.

Tak samo #!$%@? jak klon tego anime Alita Battle Angel - po jaki ciężki #!$%@?, musieli kopiować postać 1 do 1 i zrobili jej taki ryj? Od samego patrzenia na te oczy na pół ryj wylewa się ze mnie żółć.
kodecss - @WLADCA_MALP: #!$%@? mieć taki budżet i zrobić takie gówno z cringowymi akt...

źródło: 1547125325

Pobierz
@kodecss: człowieku idz się lecz xD
Właśnie pacific rim jest bardzo dobrze wyważony i walk jest sporo.
Z drugiej strony masz te najnowsze Godzillę (np w tej z 2014 sam potwór jest 15 min na ekranie xD) czy druga cześć (gdzie potwory dostają więcej czasu ale to nadal za mało), dopiero w Kongu dużo lepiej to wyglada i w kong vs godzilla
@WLADCA_MALP Ten film jest tak tragiczny że początkowo myślałem iż to jakaś niskobudżetowa podróbka klasy C oryginału xd potem sprawdziłem na imdb i aktorzy się zgadzali, jakoś wymęczyłem do końca.
@WLADCA_MALP: szczerze to nie mieści mi się w głowie, jak mogli pomieszać całkiem OK sceny walk tych robotów z tą żenującą grą aktorską, scenariuszem i całą resztą, będącą na poziomie dosłownie produkcji ZF Skurcz. Nie, nawet niżej od Skurcza, bo nasi chociaż robią z jajem i im wychodzi, a tam było... no nie wiem, jak to nazwać, do czego porównać. Może do filmu "Smoleńsk"?

@kodecss Alita przyjemna była akurat, w sensie,
@tomtom666: No film był nawet spoko, tylko po jaki #!$%@? #!$%@? jej na siłę animcowe oczy. Tak są rysowane postacie w japonii i tyle. To tak jakby zrobili film kinowy pokemon i osoba, która by grała brocka miałaby cały czas zamknięte oczy.