Wpis z mikrobloga

#mocnyvlog No to podsumowując aferę na temat konsumpcji przez bebzuna burgera metodą sous vide, wyciągam następujące wnioski:
-tiktok to gunwo piorące mózgi ludziom
-latami na tagu bebzuna jechano za wszystkie nawet najmniejsze pomyłki językowe, ale jednak on mówi pełnymi wielokrotnie złożonymi zdaniami, Julka, żeby się wypowiedzieć musi zmontować wypowiedź z wielu wyciętych zdań, widać nawet, że w między czasie zdążyła się wykąpać.
- Początek wypowiedzi zaczynamy od ataku na Marcinka z konkubiną, że byli negatywnie nastawieni. Ja na przykład zawsze byłem negatywnie nastawiony do konsumpcji ostryg, które powszechnie uznawane są za jedzenie ekskluzywne i wręcz afrodyzjak. W ostatnim czasie miałem okazje ich spróbować, z mega pewnego źródła na wybrzeżu Szkocji i moje przypuszczenia się potwierdziły. Wyjątkowo obrzydliwe gunwo, które po konsumpcji wręcz zniechęca do wszelkich kontaktów z płcią przeciwną.
-Frytek nie ma, bo tato złamał paznokieć XD Godna wymówka na poziomie gimby. (Pomijam fakt, że facet na kuchni powinien mieć paznokcie przycięte)
- Zarzuty do niemieckiej blachary trochę uzasadnione, ale to jednak kelner powinien pytać, a nie klient informować, Inna sprawa, że miedzianogorski smakosz światowej kuchni narzekał kiedyś, że pizza neapolitańska jest cienka i ma przypalone brzegi. Punkt dla Julki.
- Czy gotowane mięso może być suche? Oczywiście, że może. Nie jadłem, więc się nie wypowiadam na temat smaku.
- Tematu ocen lokalu w sieci nie ma nawet co komentować.

Ogólnie osaczony Gubernator w najbliższych dniach znajdzie się w głębokiej defensywie. Z prawej flanki atakowany przez starych wykopków, znajdzie się pod zmasowanym ostrzałem lewackich tiktokowych Julek.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieoznaczonaReklama: chyba głównie tak się zachowuje z powodu większości ataków na Kasandrę, on jest głównym bohaterem i to na niego powinno wszystko spadać. Sama jednak decyduje się na branie udziału we vlogu i jej reakcje również są komentowane na co wydała pozwolenie biorąc udział. Dla mnie jej reakcja jest jak najbardziej zrozumiała, nie lubi takiego mięsa to wiemy, sporo ludzi takiego nie lubi, ba znam pełno tzw chadów co tatara
  • Odpowiedz