Wpis z mikrobloga

@SEBZER z ciekaowci co to za projekt?

wygląda to.jakbys próbował zebrać dane i napisać idealna książkę dla ankietowanych.

swoją drogą nie mam pojęcia ile to 2 strong dialogów. a j co się jebię przy pytaniu 23, nie mogę przestawiać tych rzeczy istotnych w książę według pożądanej kolejności.
  • Odpowiedz
  • 0
@Niemamwiedzy: nie wiedziałem, pierwsy raz korzystam z tej strony myślałem że domyślnie można przestawić.

odpowiadając na twoje pytanie, nie mam zamiaru napisać czgoś idealnego pod ankietowanych, natomiast jeśli faktycznie udałoby się zebrać 1000 odpowiedzi to miałbym szeroki zakres badanych aby wyciągnąć jakies wnioski.

i tak oto jeśli zdecydowana większość zaznaczy coś odwrotnie niż chciałem zrobić to zamierzam to poprawić tak aby pasowało do obecnego trendu, a jeśli będą nieznaczne lub mieszane
  • Odpowiedz
@SEBZER Zrobione. Ciekawa ankieta. Przestawianie tych klocków w hierarchii faktycznie niełatwe na telefonie, ale da się zrobić. Przyjrzyj się wariantom w pytaniu 27, bo albo mi się zdaje, albo wkradły się chochliki.
  • Odpowiedz
@SEBZER: co do czwartego pytania: już powstało takie uniwersum, które łączy sci-fi i fantasy (Shadowrun). Gry są sakramencko nudne i pewnie dałoby się to w miarę umiejętnie rozwiązać ale jeśli masz do czynienia z naprawdę dostatecznie zaawansowaną technologią to już elementy fantasy nie są potrzebne. Po prostu powielasz płaszczyzny, na których dzieje się życie i nic to nie wnosi do fabuły albo bardzo mało.
  • Odpowiedz
@SEBZER: pytanie 21 pokazuje że masz absurdalnie płytki skill projektowania postaci xd Pytanie 27, dlaczego niby protagonista musi ZAWSZE być jakiejś aktywnej postawy przeciwko antagoniście? Nie wydaje ci się to oklepane? Weź takiego zwyklaka na sam początek, pokaż z czasem jak zaczyna wierzyć w swoje możliwości, redukuje swoje słabości i dopiero potem w ogóle zaczyna się interesować dlaczego postacie poboczne z uniwersum mają nieprzyjemności w swoim życiu przez antagonistę. No nie
  • Odpowiedz