Wpis z mikrobloga

Diament 1 EUNE . Jakim #!$%@? dostaje 3 gry z rzędu takich przegrywów że ani jedna linia [9/9] linii w 3 grach dostaje tak na #!$%@?ę że nawet gdy mają 2-0 to kończą grę z 2-8 przykładowo. Jakim #!$%@? goście pickują irelię na topa i idą nią w full ap, jakim #!$%@? gość blind pickuje w topa teemo i robi 1-12 na siona ktory ma 9000hp w 30minucie. W to się grać nie da, balans w wybieraniu drużyn jest totalnie odklejony, dostaje gości z 8-15 lose streakiem mając normalne winratio (54%) i +26/-24 za grę. Jakim #!$%@? mając 2-0 na midzie syndrę, leśnik w enemy na masterze 0-4 wygrywają grę a sylas przeciwko tej syndrze #!$%@? finalnie 28killi. To jest niemożliwe. Chciałbym wbić mastera, ale patrząc na to jak grają ludzie w D1, to ja niektórych obstawiam na poziom gold i to raczej tak z dystansem. Gość na syndrze nie wie że może rzucać Q w biegu... System chat restrykcji też jest fest #!$%@?, dla trollingu reportuje sobie co gre 4/4 graczy ze swojej druzyny, wyobraźcie sobie że zagram parę gier, następnego dnia się loguje i potem przeklikuje z 5-10 informacji o banach :DD Ludzie dostają w większości bany za napisanie 3-5 wiadomosci i to normalnych
#leagueoflegends
  • 4
@Mega_Smieszek: teraz gierka z tristana na midzie 1-8 skończyła, najlepsze jest to że pół gry chcesz jej pomóc tracisz czas przez co linie dostaja, a ta #!$%@? idiotka #!$%@? sie co tylko podejdziesz z próbą ganku albo stoi na 50hp pod turretem przeciwko pantheonowi XD co za #!$%@? #!$%@? w to grają
@asdfiksowy: też mam D1 i od momentu #!$%@? 3 gry promo w 10 minut po ragequit bota samych mi takich dobiera ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz będzie D2. Najgorsze, że nawet jak ich championy dobrze skalują to i tak gry są nie do wygrania bo oni nie potrafią nimi grać