Wpis z mikrobloga

@Naczelny_Urzednik_RP: Niemniej jednak jest to nielegalne i to jest właśnie cała paranoja tego typu serwisów. Możesz płacić pół życia za premium, a potem serwis się zwinie i zostajesz z niczym. Do mp3 nie wolno, wypalić płytkę do samochodu nie wolno, w sumie to tylko słuchać wolno.
  • Odpowiedz
  • 1
@Naczelny_Urzednik_RP: piratujo, bo płacisz składkę na wypłatę dla właściciela usługi i wykonawcy, gdzie ten ostatni dostaje hajs za odtworzenia.

Jeśli ściągniesz raz a kolejne odsłuchania nie będą odnotowane to gdzie jego pieniądze?

Zapisz sobie album jako playlistę i na telefonie zaznacz w tej playliście "udostępnij w trybie offline".
  • Odpowiedz
@koob: Możliwe ale i tak chcę mieć możliwość słuchania na MP3.

@uosiu: Jak już napisałem słuchanie muzyki na telefonie to ostateczność. Dlatego napisałem o pobieraniu bo wolałbym słuchać muzyki na odtwarzaczy MP3. Jak na razie słucham w trybie offline na telefonie ale od słuchania muzyki jest MP3 nie telefon :/
  • Odpowiedz
@domel88: @cytrynka91:

Najpierw musicie mieć program Groovesquid (żadnych wirusów, lekki i szybki), który nie wymaga instalacji i jest po polsku. Program można skonfigurować tak by wszystkie utwory pobierały się do jednego pliku, każdy utwór do oddzielnego albumu lub każdy utwór do oddzielnego wykonawcy. Ja mam stawione na: .mp3

1. W aplikacji Spotify wchodzicie w playlistę, którą chcecie pobrać i klikacie Ctrl+A, Ctrl+C

2. Wchodzicie na stronę: http://groovylists.com/?do=spotify i w ramce
  • Odpowiedz
@cytrynka91: A jak już skopiujesz linki do Groovesquid i klikniesz na playlistę do pobrania to masz niebieski przycisk ale z cyframi w nawiasach np. Pobierz (11)? Jeżeli coś zmieniałeś w ustawieniach programu to przywróć ustawienia domyślne. Jak się źle ustawi "Schemat nazwę pliku" to nie pobierze utworów.
  • Odpowiedz