Wpis z mikrobloga

"Na kogo głosujesz?"


@Kopyto96: jeszcze mi zaden nie odpisal na kogo glosuje poza jednym gosciem na agrounie a dwoch nie glosuje. Reszta sie jakos nie kwapi do przyznania sie.

#!$%@? nie? Konfederacje szkaluja a swojej partii sie wstydza xD
  • Odpowiedz
Reszta sie jakos nie kwapi do przyznania sie.


@Bloodhorn: Może ludzie mają w piździe przekonywanie kogoś do konkretnej partii jak wy oszołomy od k0nfy? Wysrywy o tym jaka to k0nfa nie jest zajebista potraficie tu masowo wrzucać nawet w święta xD
  • Odpowiedz
o dziwo wychodzi, że większość tych postów piszą płatne trolle na usługach PO


@Kopyto96: ale dlaczego, jak to? Ktoś ci odpisuje, że na PO, więc ty wtedy stwierdzasz, że to płatny troll PO?
  • Odpowiedz
jeszcze mi zaden nie odpisal na kogo glosuje poza jednym gosciem na agrounie a dwoch nie glosuje. Reszta sie jakos nie kwapi do przyznania sie.


#!$%@? nie? Konfederacje szkaluja a swojej partii sie wstydza xD


@Bloodhorn: może dlatego że partia to nie klub piłkarski i normalni ludzie raczej nie traktują żadnej jako "swoja"
  • Odpowiedz
@Kopyto96 najbardziej wiarygodne są posty w stylu "Kiedyś byłem K0nfederuskiem, nienawidziłem gejów i podatków, ale teraz dorosłem i teraz kocham lgbt, a w ogóle wysokie podatki są spoko."
  • Odpowiedz
@Kopyto96 O czym wy kuce znowu #!$%@??
@ToiletShark Ludzie na starość lewaczeją, z prawactwa się wyrasta jak zaczniesz dostrzegać coś więcej niż czubek własnego nosa.

Też kiedyś myślałem że JKM Polskę zbawi. No i co, #!$%@?ów sto - siedzi i nic pożytecznego nie robi jak cała Konfa.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ja raz zagłosowałem na mentzena. Byłem wtedy na 2 roku studiów. Do dziś mi wstyd. Będę głosował na KO lub Hołownię. Wybór #!$%@?, ale i tak lepszy, niż brak kibla w domu i Putin za prezydenta
  • Odpowiedz
Na wszelkie posty typu "Głosowałem na Konfederację, ale już nie głosuję" zawsze warto spytać "Na kogo głosujesz?" o dziwo wychodzi, że większość tych postów piszą płatne trolle na usługach PO xD


@Kopyto96: A jaka odpowiedź jest poprawna, żeby wstrzelić się w klucz i nie zostać oskarżonym o bycie płatnym trollem na usługach którejś z partii? XD
  • Odpowiedz