Wpis z mikrobloga

@Nick_Login: No tak, ludzie nie zasługują na auto do którego wygodnie się wsiada, nie jest pudełkiem i daje się nim jeździć tam gdzie jest potrzebny wyższy prześwit. No nie zasługują.
  • Odpowiedz
@Nick_Login: mam 33 ale takim autem jeździłem w wieku 25 lat i było spoko.

@trololo55 no właśnie dziś jechałem sobie starym Fusionem i byłem pod wrażeniem jak to auto się prowadzi, sporo lepiej jak moje stare clio 2.
  • Odpowiedz
  • 13
@januszdoe: Nie są najbrzydsze, a na pewno mają sens. Sam bym nie kupił, ale jak ktoś się bawi w rodzinę, to trudno o lepszy wybór bez pakowania się właśnie w jakieś gówniane SUV-y.
  • Odpowiedz
@Nick_Login: Nie ma to jak pisać o gwałcie na motoryzacji, bo jakis typ nadwozia stał sie popularny. To sako kiedys mozna było pisać o brzydkich kombiakach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nick_Login: Rozumiem skąd ta niechęć. Umówmy się, te SUVY często nie mają sensu. Ludzie w miastach sobie je kupują, bo im się podobają, a w żadne offroady się nie bawią, więc nie potrzebują większego prześwitu.
No ale taka jest moda, niech się nauczą poprawnie parkować i nie będzie mnie interesować w co wsiadają.
  • Odpowiedz
  • 3
@Nick_Login "krytykuję SUVy dlatego jako zdjęcie podglądowe dam jakiegoś 20-letniego wypierdka, którego nikt nigdy na żywo nie widział". Ziomuś, to tak jakbyś wkleił zdjęcie Lanosa i mówił, że limuzyny to największy gwałt na motoryzacji.

SUVy i dwusprzęglollłowe automatu to najpiękniejsze co spotkało motoryzację przez oststnie 20 lat i nie ma nawet co dyskutować.
  • Odpowiedz
@Nick_Login Miałem A6 c5, A4 b9, Mustanga VI, teraz przesiadłem się na Escape mk2.5, i do niskich samochodów ciężko będzie wrócić. Wysoka pozycja powoduje że nagle wieczorem nikt cię nie oślepia, i teraz potrzebowałem samochodu żeby bezpiecznie wozić dziecko, i żebym mógł wrzucić dwa rowery na hak do tyłu, wygoda naprawdę wygrywa. No i wspomnijmy, że suvy to najbezpieczniejsze samochody obecnie, jak jest się po 30 i auta kupuje się rozsądkiem
  • Odpowiedz