Wpis z mikrobloga

@laym17 z tych dwoch chyba bym wzial tegi amulet. Choc niby na jakims egzotycznym isprzecie ale i tak orbe na najtanszych shimano.
Jak chcesz jakas alternatywe to sprawdz lazaro core v3, za 2500 masz osprzed 2 polki wyzszy.
@laym17 ew. troche ponad budzet masz kands hardstone, tam jest juz przerzutke ze sprzeglem i korba ht2. Choc nowe maja slabszy amor niz wersje z poprzedniego roku, wiec w tym wypadku bym chyba wolal uzywki poszulac z sunturem xcr (w porownaniu do xcm ma rebound)
@laym17: ja bym wziął Orbee ze względu na ramę. Osprzęt obydwa mają żałośnie słaby jak na tą cenę ale rama wygląda o niebo lepiej w Orbei i masz jakąś bazę do rozbudowy. Ten drugi nawet na stronie producenta nie ma geo podanej a orbea elegancko 68,5° główka. Tak więc kupił bym orbea i czaił się na jakieś podzespoły.

Edit.
Znalazłem geo tego amuleta i xD
Ta rama to z poprzedniej
@laym17: Ja bym tak zrobił. Czaił się na może jakąś deorke czy coś na allegro czy nawet aliexpress (ja swoje właśnie u chińczyka okupiłem na wyprzedażach), a póki co ujeżdżałbym co mam. Rama w tym przypadku to przepaść. Różnica w zjazdach miedzy 71° w tym amulecie, a 68,5° w drugim to przepaść. Zresztą ram z takim kątem główki już chyba nikt nie robi. TO muszą być jakieś chińskie odpady