Wpis z mikrobloga

Ohoho @BayzedMan nasz nadworny Stańczyk mnie dał na czarną listę za pisanie o zbożu z Ukrainy oczywiście mój komentarz dostał za dużo plusów więc go usunął. Chwile temu wrzucił też wpis dotyczący zdobycznego T-62 gdzie wyśmiewa jego stan techniczny i zarzeka się że czołg nie jest po pożarze mimo że doskonale widać że jest jak i sam nagrywający na nagraniu stwierdza że pozycja ładowniczego jest spalona i nie będzie jej omawiał. Dzień w dzień nasz nadworny błazen musi wrzucić jakieś manipulacje.
#ukraina
  • 7
Ktoś jeszcze tego trolla z farmy pod Kijowem nie ma na czarnolisto?


@11262: Ja nie miałem bo śmieszne miał czasem wysrywy. Jednak przykaz z Kijowa przyszedł i teraz leci samo gęste. I nie ma już miejsca dla krytyków Ukrainy tylko od razu czarna lista xD.
@Koniasz ja go od dawna mam na czarnej. Konto założone tydzień po wybuchu wojny, a typ ma więcej wpisów niż ja po 12 latach xD
Dzień i noc spamuje ukraińską propagandą, przecież to nie jest normalne. On nie ma pracy, rodziny? A może mu za to płacą?
A spróbuj wyrazić bardziej wyważone zdanie albo wspomnieć o interesie Polski, natychmiast zostajesz zwyzywany. Niestety wielu wykopków mu przyklaskuje bo fajnie tak kogoś razem zgnoić