Wpis z mikrobloga

jak robiłem antkiety to prawie każdy twierdzi że brzydki bogaty ma lepiej niż biedny Chad.
Gdzie tu blackpill? To jest moneypill poprostu.
Co jest takiego w przecietnej kobiecie w 2023 roku że warto aż tak się dołować to ja nie wiem.
Ja to uznaje za część programowania, że żeby być wartościowy to trzeba mieć prace, kobiete, dom i dzieci, pracować po 10 godzin dziennie za psie pieniądze, i to juz jest koniec, sukces życiowy osiągniety.
#przegryw
  • 11
bzdura, widocznie nigdy nie byłeś chadem więc opierasz się na wydaje mi się.


@randomex58: Opieram się na tym co widzę, a widzę potężną hipergamię i czedów którym brakuje mocy przerobowej bo mają takie kolejki.

I czym różni się tak naprawde bycie kochanym za wygląd a za pieniądze?


@randomex58: Myślę że jest zasadnicza różnica. Np taka że p0lka może cie wyrolować na hajs i jesteś jej do niczego nie potrzebny, a
po co komu p0lka? przeiceż chad robi pump and dump to się niczym nie różni od prostytucjii.


@randomex58: a po co komu pieniądze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są na świecie ludzie którzy żyją bez pieniędzy w ogóle, nie rozumieją nawet istnienia takiej koncepcji jak pieniądz bo nigdy ich nie używali. Czy to dobry argument za tym że pieniądze nie są potrzebne do życia? ( ͡° ͜
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: to nie jest tak że przychodzsz do plemienia i mówisz elo dołaczam do was, to jest rodzina, musiałbyś się urodzić u nich, tak zabrania, nie znasz języka nie masz skilla co oni mają, nawet twoje ciało nie jest przystosowane do życia i jedzenia tam i do chorób. Ale nawet pomimo tego jakbym miał wizje pracy 40 lat w januszex to bym wolał żyć z nimi.