Wpis z mikrobloga

Ktoś przejął moje konto #facebook i nie mogę się do niego zalogować. Facebook uniemożliwia to. Dostałem email że zmienił emaił hasło ale te linki z mailia cofnij tą zmianę wygasły, a jak próbuje odzyskac konto to jedyna opcja to emaila oszusta jest. #osint #niebezpiecznik #kciochpyta #bezpieczenstwo Dlaczego Facebook tak daje ciała? Dalczego wspiera oszustów? niby umożliwia widzi moje stare konto ale nie pozwala się na nie dostać, błąd? za wolno zareagowałem i moje konto bye bye? co teraz robic? rzeczywiscie loguje sie raz na pare miesiecy. Nie wiedzialem ze tak nei wolno
  • 6
  • 0
@kropek: Ktoś wie jak sie skontaktować z jakimś normalnym człowiekiem co pracuje w FB i moze ten blad poprawić? to chora sytuacja drazylem temat i pomoc fb wiele godzin spotkalem w sieci mase ludzi z tym samym problemem
@kropek: Niema możliwości bezpośredniego kontaktu, chyba, że przez agencję reklamową jak jesteś firmą. Jeśli nie miałeś dwuskładnikowego uwierzytelniania to raczej nie odzyskasz już konta.
  • 1
@Cozzie: też tak mysle, zaje$#bista firma, gdzie to można naglosnic aby przestrzec innych ludzi? niech wiedza ze jak zaloguja sie zbyt pozno to oszust odbierze ich konta i absolutnie nic nie beda mogli zrobic nawet zablokowac
@kropek: No ale jak nie miałeś dwuskładnikowego uwierzytelniania to trochę sam sobie jesteś winny. Aczkolwiek Customer Service facebooka jest beznadziejny po całości, to akurat nie tajemnica, ilu to ludziom mikrobiznesy padły bo cyberprzestępcy przejęli konta firmowe... FB ma klientów centralnie w dupie, chyba że zostawiasz u nich kilkaset tysięcy miesięcznie a i to nie zawsze.
  • 0
@Cozzie: dwuskladnikowe nie wiele pomoze bo mozna je wylaczyc ja wykradaja haslo + Sesje, google ma to przecwiczone, debile ta polityke bezpieczenstwa wymyslaja