Wpis z mikrobloga

żaden, obydwa bezużyteczne FWD


@sorek: To już wiemy, że słaby z ciebie kierowca i laik motoryzacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LosoweKontoLosowegoWykopowicza Mam znajomego z m135i. To auto to porażka. Ono nie jest w ogóle sportowe dlatego prawie się tego nie widuje na drogach. Zawieszenie jest za miękkie, układ kierowniczy bardzo mdły. Brak wydechu po rewolucjach w 2020 roku.

Albo dołóż do 230i czy zastanów się nad a35
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza jak musisz mieć nowe to niewiele polece w tej cenie, jeśli kilkuletnie to osobiście bym szukał 340i w turasie F31 - więcej miejsca, bardziej praktyczne no i genialny silnik B58 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ew podobnie 140i poprzedniej generacji.
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: @sorek M140i jest bardzo specyficzne. Z jednej strony jest lekko podsterowne i ma średnie czucie na kierownicy, z drugiej nadrabia silnikiem i rwd. Niestety ma też inne minusy jak bardzo ciasne wejście na miejsce kierowcy (jedyne auto w którym szorowałem schabem bo słupku B przy wsiadaniu) i najmniejszy bagażnik w segmencie. Z tyłu miejsca też jest bardzo mało.
@cwlmod: właśnie to dośc ciekawe bo seria F jedynek mimo tego że z wierzchu większa niż stara seria E87 itp. to wydawała mi się ciaśniejsza w środku - jest też niestety cięższa.
@sorek: Starych jedynek nie znam. F20 jest dosyć ciasne i tak jak dziwiłem czemu się nie sprzedają, ale jak się przejechałem to już zrozumiałem. Fajne autka dla pasjonatów i mocno średnie dla całej reszty
@cwlmod: starsze są bardzo fajne bo małe, zwinne i ważą 150-200kg mniej niż F20. Polecam bo wyglądają tez IMO świetnie a nei są przeładowane elektroniką i bardzo przypominają stare 3 serie w takim "raw" prowadzeniu.
wyglądają tez IMO świetnie


@sorek: No nie, ku**wa no nijak ładnie nie wyglądają. F20 też tylko po lifcie są ładne :P

F20 to są dzisiaj jak gokarty przy tych super ciężkich krowach jak m240i
F20 też tylko po lifcie są ładne :P


@cwlmod: tu sie zgodze, ale IMO seria 1 m.in. E87 (polift) wygląda zajebiście, a w coupecie świetnie.

I niestety tak, teraz wszystkei auta ciężkie, tymczasem te stare są jeszcze lżejsze.

Szkoda że obecnie jedynie lekkie auto jakie można dostać to MX5.. Wszystko inne tak nabrało masy okropnie.
@sorek: Weź ty idź do okulisty :D

Martwiłem się że mój i30N waży więcej niż moje stare bmw e36 323i. Potem spojrzałem ile waży g20 xD

M3 waży 50kg mniej niż m5cs z wielgachną v8 pod maską. C63s z R4 waży prawie 2.2 tony xD