Wpis z mikrobloga

Ostatnio spotkałem takich kilka lat starszych patusów którzy byli ode mnie z osiedla. Którzy mieli #!$%@? na szkołę, chlali wódę parę razy w tygodniu, darli mordę po pijaku i uważali się za zajebistą ekipę. No to ostatnio spotkałem ich w składzie 2/3 starej ekipy. Oni już pewnie przed 30 zostali menelami na pełen etat. No #!$%@? tragicznie to wyglądało, dalej siedzą i chleją na tej samej ławce, przeżywają te same historie z kiedyś i mieszkają z rodzicami (bardzo tym rodzicom współczuję). Także jako smalcy alfa badboye nie wyrośli na nikogo. Jak ktoś całe życie był patusem to ciężko by nagle książki czytał. Po prostu stoczyli się na dno. Także jednak czasem lepiej było siedzieć przed kompem niż się szlajać z jakimiś lumpami. #przegryw #blackpill #redpill ##!$%@? #patologiazewsi
  • 24
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer:

debile co nie potrafili złożyć 2 zdań zakładają firmy i mają nowe samochody z salonu xD


True już widzę jak debile z mojego gimanzjum, którym w trzeciej klasie czytanie sprawiało trudność zakładają dochodowy biznes xD
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer:

jako smalcy alfa badboye


Dziwne miałeś towarzystwo, skoro jakichś szczerbatych sebków uważano za samców alfa ;D U mnie w zwykłej miejscowej szkole dystansowano się od takich i traktowano odpowiednio do ich zachowania, czyli tak jak margines społeczny. Wiadomo, spoko było mieć takiego kolegę, bo miałeś spokój, ale to raczej tyle. Ogólnie podzielam twoje zdanie. Z tego co wiem największy sukces jaki którykolwiek z nich osiągnął, to zakup starego busa,
  • Odpowiedz