Wpis z mikrobloga

Hańba tym, którzy ku chwale Rosji, chcieliby aby Polacy doświadczyli ruskiej okupacji. A wielu putinowskich sług spamuje na tagu rosyjską propaganda ostatnio.


@szurszur: Też irytują mnie ludzie, którzy krytykują PIS.
@szurszur: jakiej ruskiej okupacji? Przecież według was rosyjska armia nie może sobie poradzić z Ukraina to co dopiero z państwem, które należy do NATO? a na wykopie czytam ze to nasza wojna i nie chcemy ich przy granicy XD to czego my się w ogóle obawiamy?
Przecież według was rosyjska armia nie może sobie poradzić z Ukraina to co dopiero z państwem, które należy do NATO?


@dexterpol: nigdy czegos takiego nie pisałem. Nie wołaj mnie do projekcji jakichś swoich wymysłów.
@szurszur: bo taka ogólnie panuje narracja na wykopie, wyśmiewanie ruskiej armii a potem strasznie rosyjska okupacja, to w końcu ta ich armia jest za słaba żeby zająć Ukrainę ale wystarczająco mocna aby napaść na kraj NATO? Po #!$%@? w ogóle straszyć i mówić coś o ruskiej okupacji? Jebcie się na ryj ukrainofile, bo najwiecej propagandy to jest teraz tutaj waszej
@dexterpol: można wyśmiewać rosyjską armie bo mit "drugiej armii świata" upadł na naszych oczach, ale dalej są to niebezpieczni bandyci, którzy stwarzają zagrożenie w naszej części Europy i nie można podchodzić do nich lekceważąco. Ukraina robi świetną robotę i dzięki wsparciu zachodu skutecznie broni się przed krajem z większym potencjałem militarnym, a my możemy się tylko cieszyć, że Rosja się wykrwawia, a ich postępy są mniejsze niż zakładali
@Whereswally: ja tam mogę być nawet "tchórzem" w oczach tych npc, którzy dyskredytują pomoc Ukrainie. Racjonalne podejście to nie tchórzostwo i trzeba trzymać kciuki za naszych wschodnich ziomeczków, którzy kupują dla nas czas i walczą z naszym największym wrogiem
@gardzenarodowcami: Niektórych po prostu łatwo emocjami sterować i nimi się kręci jak np. wtedy za covida gdy co 2 tygodnie łykop zmieniał narracje. Jeśli ktos nie rozumie jak działa świat i zachowuje sie jak obrażona panna to niestety nie dorósł do rozmów o geopolityce. Francuzi nauczyli sie dogadywac z Anglikami. Czesci z protestantami. Niemcy z Amerykanami. Tymczasem niektórzy utknęli w poprzednim stuleciu i chcą zbrodnie 3 powiatów ekstrapolować na cały dzisiejszy