Wpis z mikrobloga

Moze mi tu ktoś pomóc ułożyć trening albo polecic cos gdzie nie są konieczne stojaki do dipów?
Juz kilka razy tu pytałem o ocene swojego treningu i jedyne co mi tu odpowiadali, pisali to ze moj "reddit recommended toutine" jakby nikomu nie przyszło do glowy ze moze ktos nie chce specjalnie kupowac stojaki, ktore raz ze zabierjaą miejsce i nie wiem czy bede mial je gdzie postawic w wynajowanym pokoju za jakis czas, a dwa, kosztuja co najmniej 200zł, za co mozna kupic hantle. No i łowna zaletą kalisteniki chyba powinno byc to ze nie trzeba do teog dużego sprżętu. Mógłbym ewentualnie kupić małe paraletki jesli mogłyby urozmaicić trening

A moze jest jakas ksiażka z rozpisanym dobrym treningiem pod budowe mięśni? NIe wiem juz gdzie tego treningu szukać. Tyle ludzi ćwiczy, a nikt nic nie wie

#kalistenika #streetworkout #mirkokoksy
  • 8
@essos w kalistenice dipy to podstawowe cwiczenie. jesli nie masz czegos, co by imitowalo porecze/poreczy/kolek gimnastycznych - nie zrobisz analogicznego cwiczenia, kropka. dipy, zaleznie od sposobu wykonywania, angazuja w mniejszym lub wiekszym stopniu barki, klatke, tricepsy. jesli za chiny nie masz jak wykonac dipow, to wykonuj cwiczenia z obciazeniem, ktore beda angazowaly wymienione partie miesniowe.
  • 0
@kratofel123: A pompki w staniu na rękach + zwykle pompki tego nie zastąpią? Angażują sie barki, tricepsy i klata.
Moge tez kupic hantle zeby to "zastąpić", ackzolwiek klaty tym raczej na podłodze nie przećwicze
@essos: Ty chcesz ćwiczyć, czy szukasz wymówek?

Coś tydzień temu pytałeś o to jak robić dipy w domu, to zaproponowałem na drążku rozporowym w połowie framugi. To też ci nie pasuje "bo drążek spadnie i nie chcę go zdejmować" czy coś...
Jak dobrze przyczepisz to nie spadnie. Tylko ci się nie chce chyba i szukasz dziury w całym.

Dipy to push, robią trice i klatkę. Pompki też. Pompki chociaż robisz te
  • 0
Coś tydzień temu pytałeś o to jak robić dipy w domu, to zaproponowałem na drążku rozporowym w połowie framugi. To też ci nie pasuje "bo drążek spadnie i nie chcę go zdejmować" czy coś...

Jak dobrze przyczepisz to nie spadnie. Tylko ci się nie chce chyba i szukasz dziury w całym.


@GhostTrick: Drązek trzeba zawsze starannie dokręcać, jak bede go co chwila skrecal i rozkręcał to to jest niebezpieczne. I duzo
  • 0
Naprawdę? Co drugi influ z YouTube ma jakąś swoją apkę z proponowanym treningiem.


@GhostTrick: Naprawde. Ostatnio wstawilem jeden rpzykaldowy trening z neta, to jak zwykle jedyne co mielsicie od powiedzenia, to "do dupy"
I ktory influ? Bo ja tam raczej widze ze co drugi okazuje jak ćwiczyć, ale planow nie znajduje, bo wiec mozesz mi je podesłac
Juz pomijam fakat ze musiałbym to robić w trakcie treningu co bedzie to zajmowac duzo czasu.


Pół minuty może? Odpoczywając między jednym a drugim ćwiczeniem?

ALe ostatnimi czasy nie cwicze bo nie wiem co.


@essos: Jak nie wiesz co, a masz drążek, to chociaż byś się podciągał, robił pompki, brzuszki i przysiady. Zmalałbyś od tego? W trakcie układania tygodniami tego "najlepszego" planu?

To piętrzenie problemów ci w głowie siedzi chłopie, zapamiętaj