Wpis z mikrobloga

Mała ciekawostka odnośnie zachowania moderatorów w kontekście tagu #ukraina. Założyłem sobie konto po dłuższym czasie obserwacji dyskusji na wykopku, napisałem wpis odnośnie tego, że nie wszystko jest takie jak widzimy w mediach i że Ukraińcy ponoszą gigantyczne straty na froncie a jednak o tym w ogóle nie słyszymy. Zostałem zwyzywany od onuc i ruskich szpiegów... Po krótkim czasie dostałem bana za multikonto, odwołałem się, moderacja napisała, że jak usune multikonta to mnie odblokują. Tadam, poprosiłem o informacje jakie konta otwierane były na mojego maila i nie przypominam sobie aby wolność słowa równała się z banowaniem. Konto w końcu zostało odblokowane. Nie wiem czy moderatorami są gimnazjaliści czy ludzie, którzy nie ukończyli podstawówki ale ogólnie słabo to wygląda...

#ukraina
  • 28
pewne środowiska sponsorują ten portal i dbają o to żeby przekaz był jak w mediach głównego nurtu. Jest grono użytkowników na tagu #ukraina która wyłudza dane osobowe na priv i moderacja o tym wie i też nic nie robi... Chyba już wiesz jaki przekaz ma tutaj być...


@Samuraj_ze_Spychowa: Niektóre środowiska po otrzymaniu bana tworzą drugie konto i nadal szerzą anty-ukraińską propagande. :)
@Eldoka123322: Gówno widać, nawet daty nie ma xD
Zasłoń swoje dane email i z datą.
Poza tym

moderacja napisała, że jak usune multikonta to mnie odblokują.

Powinieneś mieć to?

Tylko zasłoń swoje dane, bo znowu będą oskarżać o wyłudzanie danych xD
@BayzedMan: Ustępstwa? Ciekawe. Jak rozumiem anty-ukraińską tezą jest fakt, że Ukraińcy ponoszą gigantyczne straty na froncie, zapewne skalowane około 1:2 do strat orków (1 Ukrainiec na dwóch orków albo nawet i trzech). Ahh no tak, zapomniałem, że tutaj trzeba głosić idee o tym, że ZSU nie tracą nikogo.

Nie wiem co ty pijesz w weekendy ale zapewne nie jest to nic dobrego skoro piszesz takie bzdury.
Jak rozumiem anty-ukraińską tezą jest fakt, że Ukraińcy ponoszą gigantyczne straty na froncie, zapewne skalowane około 1:2 do strat orków (1 Ukrainiec na dwóch orków albo nawet i trzech).


@Eldoka123322: Według wycieków z USA, ukriańcy straicli około 17k zabitych na 44k zabitych ruskich.
To nie są ogromne straty w znaczneiu strategicznym.
@BayzedMan: No to widzisz, dobrze mówię, straty w okolicach 1:2, 1:2,5 - jak rozumiem to są brednie i antyukraińskie stwierdzenia? Nie zgadzam się z takim wnioskowaniem i podejściem moderacji do tego typu tematów stąd moje oburzenie.

PS: Patrząc na ilość mięsa armatniego jakie mają ruskie to straty są duże, po pewnym czasie może na Ukrainie zabraknąć rąk do "pracy" po stronie ZSU. Gdyby porównać tak samo liczne armie to straty 1:2