Wpis z mikrobloga

Państwo z dykty cz. 2137

Rok temu deklarowałem, że będę w pierwszym szeregu obrońców Polski w razie wjazdu ruskich, ale od tego czasu wiele się zmieniło i najpewniej będę w pierwszej fali uchodźów. Nie zrozumcie mnie źle. Ciągle kocham swój kraj, język, historię, kulturę, ale na aparat państowy - jak to mówił klasyk - pluję totalnie!

Co się takiego wydarzyło, że zmieniłem zdanie? W marcu 2022 popełniono przestępstwo na moją niekorzyść i sprawa wylądowała w prokuraturze. Okazało się, że policjantka, która przyjmowała moje zeznania, to broniła przestępcy - "niewinny, bo nie znał przepisów". To jest prawdziwy cytat z pani "antyperspirantki", czyli de facto #!$%@?ć zarządzenie Komendanta Głównego Policji o bezstronności policjantów podczas czynności... Potem pani prokurator stwierdziłą dokładnie to samo - nie było przestępstwa - robiąc przy tym fikołki prawne.
Sąd na szczeście użył szarych komórek i wkazał, ze fikołki pani prokurator są bez sensu i przekazał sprawe do ponownego rozpatrzenia.
Niedawno dostałem decyzję o ponownym umorzeniu, bo jak stwierdziła Pani prokurator - w sumie chłop popełnił przestępstwo, ale miał ważny powód, więc niewinny. Prokuratura nie wskazała jaki to ważny powód i teraz sąd znowy będzie musiał wyjaśniać fikołki prawne kolejnej Pani prokurator.

Czemu to piszę? Ponieważ w tym kraju przestępców sie wybiela, a ofiary przestępstw traktuje sie jak przestępców. A jak znasz swoje prawa, albo masz dobrych prawników, to jesteś wrogiem numer jeden wymiaru (nie)sprawiedliwości. Dlatego jako obywatel, nie mam zamiaru bronić tej machiny. Nie będę gnił na froncie wschodnim a Jaruś, razem z kotem i innymi pisowskim #!$%@?, będzie #!$%@?ł winogrona w ciepłym schronie. Nawet jak nie będziesz mógł iść do armii, to państwo PISIS ma Twoje bezpieczeństwo "w piździe #!$%@?", bo uznało Twoją zapleśniałą piwnice z ziemniokami za schron przeciwatomowy - i se radź sam.

Wracjąc do mojej sprawy. Na chłopa, który "nie przeczytał przepisów" jest plan prawny, więc wcześniej czy później i tak poniesie karę bez pomocy psudoprokuratory. A w międzyczasie niech Jaruś, Sasin, Vateusz i inne pisowskie #!$%@? montują sobie armie ze starych urwisk,z madek 500+ i meneli spod Żabki...

PS Ten wpis nie jest wylewaniem żalu, a raczej stwierdzeniem faktu jak działa polskie państwo za czasów komunistów z PiSu i ja nie mam zamiaru babrać się w tym gównie, a każdemy radzę zrobić to samo! #!$%@?ć PiS i każdego ich wyborce!

#polska #panstwozdykty #policja #wojna #polityka #gownowpis #bekazpodludzi #bekazpisu
Pobierz
źródło: beka z pisu
  • 14
@Bloodaxis1: Nie napisałem nigdzie, że uciekne z kraju, bo mi ktoś ukradł informacje. Napisałem, że #!$%@? z kraju jak mi będa kazali bronić karakana i jego przydupasów. Idź może zbadaj wzrok. Po drugie jakbyś prowadził działalność ( w tym jedną za granicą), to byś wiedzial jak bardzo cenne sa informacje, bo nawet nie wiesz jaka to informacja i ile czasem można mieć problemów jak do takiego czegoś dojdzie...