Wpis z mikrobloga

#czystaprawda: Kiedyś myślałam, że ludzie są w miarę normalni, dopóki nie wyruszyłam w swoją pierwszą samotną podróż. Dotarłam do miejsca, w którym rozpoczął się mój horror. Miejscowi ludzie byli jak animatroniczni laleczki - uśmiechali się od ucha do ucha, ale coś czuć było w powietrzu, że dzieją się za ich plecami koszmary. Wołali różne krnąbrne teksty i stwierdzenia bez ryzyka konsekwencji, a przy tym udawali, że są pokojowo nastawieni. Niby pozytywnie, ale ostro jak ogień. Kolegium takiego ludzi, któremu teraz towarzyszę, ma jedną cechę wspólną - borek. #satyra #kranybry #normalniludzie #slepcowanba #prawda #ironia #kontrowersja
gramnatwoim_flecie - #CzystaPrawda: Kiedyś myślałam, że ludzie są w miarę normalni, d...

źródło: 3UOUy4h

Pobierz
  • 14
@gram_na_twoim_flecie: Też kiedyś tak miałam sama między złymi borekrzami a z tymi z gojami ale to z pewnością w tym sezonie nie będzie już tak fajnie. No i oczywiście życzę miotlarzom, żeby mieli za co teraz z siebie dawać na jesień i zimę żeby nie było już tak znowu źle tylko żeby w tym roku na jesieni było tyle samo śniegu i wody. Trzymaj się.
@gram_na_twoim_flecie: Nie prawda moja droga, czytam Twoje wpisy i już sama nie wiem jak zacząć, żeby coś zdziałać, ale może jednak dasz jakieś wskazówki jak zacząć. To naprawdę ważne, żeby iść do przodu. Do tego trzeba mieć jakiś plan działania, żeby coś robić, żeby to robić, żeby zacząć, żeby ruszyć, żeby się zmienić. Jak ja zaczęłam w głowie ciągle były jakieś cele.