Wpis z mikrobloga

Wcześniej Jasio @BayzedMan a teraz inny fajnowykopek @Lukardio zmarszczył freda pod moje kolejne niesłuszne zbanowanie.

Kiedy w końcu zbanują te onuce, które celowo tworzą karykaturalny obraz sympatyka sprawy ukraińskiej, w celu obrzydzenia jej innym osobom. Najśmieszniejsze jest to, że te onuce innych nazywają onucami, a sami nawet nie kiwnęli palcem, nie zrobili czegokolwiek dla sprawy ukraińskiej (w przypadku BayzedJasia jest to fakt, natomiast jeśli chodzi o tego drugiego tłuka są to tylko domysły).

Jasio Bayzedman to taka onuca, że stwierdził, iż Ukraina jest państwem monoetnicznym (widocznie nie jest za integralnością terytorium Ukrainy i nie uznaje okupowanych obecnie przez Rosję terenów za część państwa ukraińskiego).

A tak jeszcze w temacie #ukraina to zastanawiam się raz jeszcze nad tym Przewodowem, ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo, że zbłąkana rakieta trafi akurat ciągnik i w dwie osoby na zadupiu. #wojna #rosja
  • 18
@kochamcovid: czyli potwierdza się, że ruskie mają najlepszą propagandę na świecie. stworzyli takiego BłazenMana, aby obrzydził nam on ukraine i ukraińców. robi z siebie sympatyka i obrońcę ukrainy na potrzeby propagandy. w ten sposób nie myślałem, bardziej podejrzewałem że to jakiś polak ukraińskiego pochodzenia, albo ukrainiec mieszkający w Polsce, bo język polski niewątpliwie dobrze zna.
@BayzedMan: Ciebie po prostu nie da się czytać niezależnie od tego kim jesteś i dla kogo pracujesz. nawet Polacy mają więcej rigczu niż Ty. dla Ciebie ukraina to świętość, a jej zboże które nadaje się na pellet jest dla Ciebie normalne. to tylko jeden z przykładów Twojej hipokryzji
Ciebie po prostu nie da się czytać niezależnie od tego kim jesteś i dla kogo pracujesz. nawet Polacy mają więcej rigczu niż Ty. dla Ciebie ukraina to świętość, a jej zboże które nadaje się na pellet jest dla Ciebie normalne. to tylko jeden z przykładów Twojej hipokryzji


@Ruska0nuca: Widzę tutaj pare rzeczy.
Dystansujesz się od polskiej narodowości + kłamiesz, bo nigdzie nie pisałem że zboże techniczne nadaje się do jedzenia. :D
@BayzedMan: Oczywiście, że wiem. Jestem sympatykiem Zawiszy Bydgoszcz, dodam jeszcze (może to bez znaczenia, ale kto wie), że osobą, która aktywnie starała się przyczynić swoją niewielką pomocą sprawie ukraińskiej w pozytywny sposób, czego nie można powiedzieć o większości fajnowykopków.