Wpis z mikrobloga

@adGilgamesh: 2 głosy to normalka - 2 połówki mózgu do ciebie mówią. Da się je nawet rozróżnić, jeśli wiesz, na co zwracać uwagę. U zwykłych ludzi ten głos jest taki sam jak 'ich własny', więc nawet o tym nie wiedzą.
Ale 5 to dla mnie zagadka. Może te 2 głosy co chwila zmieniają barwę, albo o czymś nie wiem.

Jakby ci się chciało kiedyś napisać, co dokładnie do ciebie mówią, jak
@Menajev_-1: Jest głos starszy kobiety i starszy mężczyzny, które rzadko słychać . Je częściej słyszałem na początku. Są jeszcze młodsze głosy mężczyzny i kobiety. Ostatni głos nie wiem czy jest młody czy stary i jakiej płci, chyba bez określonej płci.
@Menajev_-1: Mniej więcej takie słowa słuchać. Czasami jest więcej wulgaryzmów lub jest więcej powtórzeń: On nas słyszy, on nas słyszy, #!$%@?, zdolny, zdolny, wiemy, zdolny, grzeczny, jestem zdolny, wie, kocham cię, zdolna, zdolny, nie podsł#!$%@? , nie podsł#!$%@? , szmaciarzu, nie mówiłam takich rzeczy, nie mówiłam takich rzeczy, zdolny, zdolny, nie zapisuje (nie zrozumiałe słowo), kocham cię, kochamy cię, mój świat, mój świat, zapisuj, zapisuj zapisujemy, ona jest dobra, ona jest