Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros #vape
Zacząłem przygodę z epapierosami (przeskok z lilsolida, a wcześniej z fajek). Kupiłem takie coś jak geekvape wenax m1, ponieważ szukałem czegoś malutkiego i przede wszystkim lekkiego. Nie kręci mnie puszczanie super chmur i #!$%@? wie co tam jeszcze, jakieś grzałki z elektrody.pl i własne liquidy - szukałem jakiejś alternatywy dla dużego produktu ajkosa.

Czy jest coś, co powinienem wiedzieć na start?

Widziałem, że są jakieś zastępcze kartridże dla tego urządzenia - to trzeba wymieniać co jakiś czas czy to na wypadek jakbym rozdupcył urządzenie i mógł sobie naprawić?

Czy macie do polecenia jakieś olejki mentolowe z zawartością nikotyny zbliżoną do mentolowych fajek?

Uprzejmie dziękuję, jeśli komuś się zechce odpowiedzieć.
j.....k - #epapierosy #epapieros #vape 
Zacząłem przygodę z epapierosami (przeskok z ...

źródło: geekvape-pod-wenax-m1-kit

Pobierz
  • 3
@jarzabek: Z kartridżem raczej chodzi o to, że jak spali się grzałka (bober ( ͡° ͜ʖ ͡°)), to se go wymieniasz i tyle. Niestety muszę powiedzieć, że trochę źle wybrałeś, bo mogłeś kupić Vape pen'a V2, nie dość, że za małe pieniądze, to jego obsługa jest prostsza niż łopaty.
Nie można porównywać mocy fajek do liquidu, bo jednak to nie jest to samo, ale jak zaczynasz, to
@Norek00: bardzo dużo złych opinii krąż o tej firmie smok, więc sobie darowałem. Zresztą waży aż 92 g, a ten geek jedyne 30 g. Also w obsłudze nie ma nic prostszego, bo geek vape nie ma nawet przycisku. Po prostu się zaciąga i w zasadzie to tyle.