Wpis z mikrobloga

@giorgioflojdini: głownie to Ukraincy i Białorusini któryż widza że wojna zamiast przygasać to dopiero sie zaczyna. Kumpel ogrania tematy nieruchomości dla ukrainny i dziś gadał za takim bananem bo gość kupił w warszawie przez niego Mieszkanie za 1.5 miliona w gotówce.

To tyle w temacie reszta UA czeka na #kredyt2procent juz są biura specjalizujące sie w składaniu wniosków.
Chętnych UA jest masa z bardzo dobrymi zarobkami>

Wiec Polacy mogą pomarzyć o
  • Odpowiedz
jakie osiągnięcia biznesowe ma Tomek Narkun


@Kiedysbedeczerwonka:
1. Stał się autorytetem dla wielu zamożnych ludzi z wykopu, zwłaszcza z tego tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. W wolnych chwilach od udzielania się na TT, YT udziela się w kancelarii Waldemara Budy.
3. Powiedzioł że co nie co nieruchomości ma, i jego znajomi dzięki niemu też.

A tak poza tym to gościa akurat lubię ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
wam zarzuci przytaczanie danych z Instytutu danych z dupy(IDZD) to oficjalnie instytut zmienił nazwę na Research rynku


@giorgioflojdini: jak pracowałem w consultingu to mówiło się: na podstawie rynkowej wiedzy i doświadczenia pracowników firmy XYZ
  • Odpowiedz
jakie osiągnięcia biznesowe ma Tomek Narkun


@Kiedysbedeczerwonka: nie wiem, jakie biznesowe, ale zanim zrobił się trendy, potrafił formułować mniej wygodne oceny rynku i tego, co się dzieje, nie powtarzał oklepanych haseł w danym momencie wygłaszanych przez wszystkich. Pewnie na tym wypłynął, bo był źródłem unikatowych opinii i cytatów jako chyba jedyny insider rynku w PL - reszta niemal zawsze zamiast oceniać sytuację, wypowiada swoje życzenia w formie ocen i prognoz.
  • Odpowiedz