Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mozes jaśniej w sensie czego ci poprali wiecej PP czy gotówki, ratio jest 8:3 czyli jedna stara akcja to 2.67 nowych Podaj dokladny przyklad kwotowy/ilościowy jesli skladales realizacje PP w maklerze masz chyba zlecenie zakupu, nozesz to przeliczyć i sie upewnić czy jest si
@wiekuisty: w sensie zamieniałeś swoje prawa poboru na akcje z nowej emisji? bo tylko wtedy obowiązuje kurs 5.55.
z tego co się dowiedziałem, to można to zrobić tylko telefonicznie, ale wszystko jest tak jak powinno być, czyli przykładowo przy 100 starych akcjach masz możliwość zakupu ~266 z nowej emisji po cenie 5.55 za akcje. czas bodajże do jutra do godziny 10.
  • 0
@fogfogfog: bo dokladnje tak zrobiłem, tylko gośc przyjmujący transakcje powiedział że jest stosunek 1:1, a po kwocie pobranej to jednak wychodzi 3:8. Mega precyzyjne informacje tam mają...
@wiekuisty: jak zadzwoniłem na mLinie to też mi tak próbowała wmówić jakaś dziewczyna xD ale powiedziałem, że to nieprawda i żeby mnie połączyła z biurem maklerskim, coś tam sprawdzała parę minut, w końcu powiedziała, że mam racje, że przeprasza za wprowadzenie w błąd i już przełącza xD