Wpis z mikrobloga

@typowy_lobuz: przeciez bartosiak i piotrek to tacy sami szkodliwi mitomani z przerosnietym ego i znajimosciami wsrod urzednikow piotrek po znajomosci zrobil doktorat i ma jakies posadki w szkolach wyzszych a bartosiak prezesowal w CPK, sa to tzw ZLOTOWY taksowkarskie, za kilka zlotowek wiecej kazdy kit ci ozenia a pozniej beda sie wypierali ze cokolwiek takiego gadali, piotrek po prostu ma ogromny bol dupy (z tego powodu piotrek jest ciekawsza bardziej dramatyczna
piotrek po znajomosci zrobil doktorat i ma jakies posadki w szkolach wyzszych


@grypa-grypowska: No ja piłem do tego i widzę, że się zgadzamy. Mnie śmieszą ludzie którzy cenią Napierałę za rzekomą "wiedzę" i że jest tylko "ekscentryczny". Jest po prostu turbo wrażliwy na swoim punkcie, chamski i ordynarny. A jakby miał taką tajemną wiedzę to by zrobił tą habilitacje ale go tam zezłomowali. Doktorat w dzisiejszych czasach idzie zrobić jak magistra.
@grypa-grypowska: jest z tym roznica, ze mozesz wyrazic wole lub jej brak na content bartosiaka, a biedni studenci którym piotrullo został przydzielony takiej wolności wyboru już nie mają. Kazdy kto byl na studiach na uczelni publicznej na pewno sie stykał z #!$%@?ętymi egomaniakami i wie o czym mówie