Wpis z mikrobloga

#gry #konsole #nintendoswitch #ps5 #xbox

Szukam konsoli do gier ruchowych i próbuje zrobić jakieś rozeznanie, ale odnoszę wrażenie, że większość artykułów to sponsorowane gówno i sam nie wiem co dalej. Przede wszystkim zależy mi na konsoli na którą będzie sporo gier związanych z ruchem fizycznym typu jakiś taniec, skakanie, etc. Z drugiej strony zależy mi żeby te gry faktycznie dobrze działały i wykonywane ruchy odzwierciedlały precyzyjnie to co robimy. Nie zależy mi na mobilności, może to być na stałe podpięte do TV. Z tego, co słyszałem sporo takich gier jest na Nintendo Switch, ale to znowu już staroć i nie wiem czy warto w ogóle brać pod uwagę (ale może tak). Generalnie nie zamierzam grać w jakieś FPS-y , bo to ma być głównie dla dzieciaka i żony, a mnie gry nudzą, więc raczej nie będę z tego korzystał. Ktoś może rzucić trochę światła na ten temat?
  • 12
@goodghost: najlepsze będzie nintendo… ewentualnie PS5 i kamerkę dokupujesz za 200zl. Ale podejrzewam ze lepiej może działać nibtendo bo jest stworzone do tego
Mam ps5 i switcha i w tym wypadku switch>>>>>ps5. Kamerka ps5 sluzy tylko do... Nagrywania xD nie ma nawet motion detectu. Ofc mozna podpiac kamerke z ps4 i przejsciowke ale to za duzo zachodu by otrzymac wciaz gorszy efekt niz ze switchem.

Po ograniu exow switcha używam juz tylko do gier ruchowych i polecam. I wbrew temu co ludzie mowia ring fit mi sie nie znudzil (po ponad pol roku grania raz
Pobierz przegralamzycie - Mam ps5 i switcha i w tym wypadku switch>>>>>ps5. Kamerka ps5 sluzy...
źródło: 20230410_123917
@przegralamzycie: a propos tego just dance I generalnie platformy NS mam parę pytań. Orientujesz się może jak to jest z zakupem tej gry? Bo widziałem jakaś wersję online za jakieś 120 plnow i inna wersję za jakieś 250. Wiesz może jaka jest między nimi różnica? No i pewnie dla Ciebie oczywiste, ale dla mnie niekoniecznie, w jaki sposób kupuje się gry? Tylko takie pudełkowe czy jest może jakiś game store na
@goodghost:

Gry są dostępne w dwóch formach:
1. Pudełko z kartidżem - jak się znudzisz możesz odsprzedać. Słodki maly kawałek plastiku <3
2. Konto nintendo - działa podobnie jak steam i inne platformy, czyli masz tam konto i możesz kupować gry, które są do niego przepisane. Nintendo ma swoj cashback i calkiem sporo promocji, ja akurat just danca właśnie kupiłam tam, bo wiedziałam, że nie będę go odsprzedawać.

Ofc jak grasz