Wpis z mikrobloga

@NoJakNieJakTak widzę, że Paczul idzie w ślady Mietczyńskiego, zaraz zacznie udostępniać silnych razem i mówić, że mieszkanie prawem a nie towarem i zablokuje kolegów z pracy xd
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: Paczul to taki mentalny gimbus, czuje się, opresjonowany bo do księdza trzeba mówić ksiądz a nie pan a za porównanie konfy do nsdap, dostał dużo lajków, więc dalej leci na tym samym temacie
  • Odpowiedz
@aegispolis Mieciu sam się śmieje z tego, co pieprzył i jak bardzo omotali go głupi ludzie.
Wyedukowany człowiek na pewno nie dochodzi do wniosku, że komuś trzeba dać mieszkanie za darmo
  • Odpowiedz
@Shatter xD a ty jesteś pewien, że jesteś w stanie ocenić, jak myśli wyedukowany człowiek? Ty aby nie za konfa?

Na pewno nie stwierdzi że super jest spekulować na podstawowych potrzebach życiowych i sytuacja w której na mieszkanie w mieście stać top 2% zarabiających w kraju xD

A już tym bardziej nie zrozumiałby hasła "mieszkanie prawem, nie towarem" w taki sposób, ani nie traktował wypowiedzi komika z internetu, jako istotnych.
  • Odpowiedz
@aegispolis nie mam nic do zarzucenia swojemu stopniowi wyedukowania.
Uważasz więc, że inwestujący w nieruchomości są niewyedukowani, bo uważają to za super pomysł?
Ile twoim zdaniem trzeba zarabiać, żeby było cie stać na mieszkanie w mieście?
Znalazłem jakieś tam dane sprzed roku, top 3 % zarabiał 19k brutto, więc ten top 2 to pewnie z 25.
Wydaje mi się, że jednak ludzie są w stanie zarabiać "troszkę" mniej i mieć swoje mieszkanie,
  • Odpowiedz
@Shatter a spotkałeś kiedyś głupiego, co wie, że jest głupi? Inni ci za to mówią to nader często podejrzewam.

A jak używasz arugimentow rodzaju a więc uważasz że i tutaj coś zupełnie z dupy czego nie powiedziałem, to tylko potwierdzasz, że trafnie oceniłem ta edukację ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@aegispolis masz problem ze zrozumieniem tego, co sam piszesz, w dodatku starasz się wygrywać dyskusje obrażaniem drugiej strony, kto by się spodziewał
"jak myśli wyedukowany człowiek?" "na pewno nie stwierdzi, że super jest spekulować na podstawowych potrzebach..." - czyli twoim zdaniem wyedukowani tego nie robią, albo robią, ale im smutno, bo to złe
+ miło że odniosłeś się do tego, że jednak ludzie zarabiaja mniej niż kilkanaście tysięcy netto, a mimo to
  • Odpowiedz
@Shatter nie chłopie, to czy w obecnej sytuacji ktoś sobie inwestuje, a to czy powinniśmy to w ogóle pewnie dopuszczać, to są dwie różne sprawy. Jak tego nie rozumiesz, to tylko się pograzasz.

Rozumiem, że jak PiS ci się nie podoba, to zaglodzisz się na śmierć, bo nie będziesz w tym pisiorskim państwie jadł?
  • Odpowiedz
@aegispolis ale to ty tu teraz robisz fikolki. Ludzie wyedukowani uważają, że inwestowanie w nieruchomości w celach zarobkowych jest słuszne dlatego robią to nagminnie - możesz to powtórzyć.
A potem odpowiedz, jak to możliwe, że ludzie zarabiaja mniej niż kilkanaście tysięcy złotych netto i mają mieszkania w miastach, nawet w Warszawie? Czyżbyś minął się z prawdą?
  • Odpowiedz