Wpis z mikrobloga

Trochę wróciłem do gry po chyba trzech latach przerwy i ten gość (swoją drogą latając moim ulubionym fucking-wulfem [:D]) totalnie mnie zgruzował.
Gra się sama zakończyła, prawdopodobnie minął limit czasu. Szkoda, bo miałem jeszcze sporo zapasowych maszyn.
Natomiast jego wynik robi wrażenie, mój rekord to bodajże 21-23 zestrzelenia, już nie pamiętam, musiałbym posprawdzać swoje dawne wpisy na tagu.
Anyway, gg :D

#warthunder
Shavarus - Trochę wróciłem do gry po chyba trzech latach przerwy i ten gość (swoją dr...

źródło: shot 2023.04.09 05.27.01

Pobierz
  • 5
@Shavarus Niby spoko ale dalej bez szału. Gruzowanie to wygląda tak że robisz 20-30 bez zgona. W grze jest kilka dywizjonów jak 100 czy erekt które się w tym specjalizują. Jak już jesteś na etapie sram na wszystkich regularnie robię 20:0 zaczyna się przygoda z turniejami i tam kubeł zimnej wody na głowę. później coś tam wygrasz i nabierzesz wprawy więc bombowcami ruchasz randoma w myśliwcu na randomie. I wtedy zaczyna się
@StaraSzopa najwidoczniej nasze doświadczenia są różne;)

@Shavarus jak zaczniesz regularnie robić bardzo ponadprzeciętne wyniki to możesz sprawdzić się na turniejach i zgarnąć różne nagrody. Od tytułów, golda po fajne zestawy premium. Kiedys to był fajny sposób na kontent premium za darmo. Teraz masz rynek i możesz zarabiać nic nie robiąc po prostu dobrze "inwestując" ślimaki i czekając na profit.