Wpis z mikrobloga

Uwielbiam jak dzwonią do mnie konsultanci, i próbują wcisnąć nową ofertę.

Jak ja widzę taką rozmowę ?

K: -Konsultant

M: - Ja.

K: Witam serdecznie, dzwonię do Pana z platformy enceplus, czy rozmawiam z Panem Mirosławem?

M: Tak...

K: Czy jest Pan może gejem?

M: Nie...

K: Szkoda, bo chcieliśmy Pana wydymać. Ale nieważne. Niedługo(3 miesiące) kończy się panu umowa, jednak już pojawiła się atrakcyjna oferta, aby ją przedłużyć. Co pana najbardziej interesuje.

M: Sport, czasem jakiś film, obecna oferta w zupełności mi odpowiada.

K: Aha sport, rozumiem. Tutaj widzę ma Pan wszystkie programy Canal+(lekko zmieszany)

M: Tak, i chciałbym je mieć dalej.

K: To w obecnym momencie mogę Panu zaoferować ten sam pakiet, znaczy się Juniwers Platinum, za 84zł

M: Rozumiem, że proponuje mi Pan przedłużenie umowy, z tym samym pakietem programów, 25 zł drożej?

K: No to tak nie do końca, ponieważ tutaj ma Pan jeszcze Canal+ WiOłDi.

M: Teraz chyba też, ale i tak z tego nie korzystam, więc będzie mi to zbędne.

K: Ale Pan ma nowy dekoder! To tam będzie działać!

M:......

K: To odpowiada Panu ta oferta?

M: Nie, rok temu też najpierw proponowano mi umowę za 99zł, a przy wypowiedzeniu skończyło się na 59zł, i to jeszcze z gratisami. Rozumiem, że Pan nie jest z działu utrzymania klienta?

K: (Świadomy, że nie ma szans) Nie nie jestem, rozumiem, że nie jest Pan zainteresowany. Do usłyszenia!

Mirki, nie dajcie sobie wciskać umów! Zawsze składajcie wypowiedzenie na koniec umowy, w 99% dostaniecie dużo lepszą ofertę!

#ncplus #konsultanci #umowy #firstworldproblems #oszukujo
  • 7
  • Odpowiedz
@jaro07: do mnie już dwukrotnie dzwonili twierdząc, że teraz mają super hiper ofertę na to samo co mam drożej o jakieś 15 zł (i zabierając C+y, których zapomnieli mi wyłączyć hehe). Podziękowałem, frajerem nie jestem, Pani się obraziła i stwierdziła, że jak tak, to teraz sam mam sobie pilnować kiedy kończy się promocyjna oferta. Tak więc potwierdzam, eNcePluski szukają frajerów przed kwietniową falą (kiedy to dawnym eNkowiczom kończą się umowy).
  • Odpowiedz
@jaro07: do mnie wczoraj dzwonili z netii, że chcą mi dorzucić telewizje internetową i pakiet internet+telefon+tv miałbym za 104zl. Mówię, że mi niepotrzbne, to ona na to, że coś tam coś tam, mam u nich długo umowę, to niech będzie 94zł. Podziękowałem mimo to. Teraz patrzę na ich stronę, a tam to samo dla nowych klientów za 84, a pierwszy miesiąc 3zł... Teraz płacę 84 za sam internet z telefonem :/
  • Odpowiedz
@robekk1978: Składaj wypowiedzenie! Tylko czekaj do samego końca, aż zadzwoni ktoś z działu utrzymania, oni wtedy mają za zadani za wszelką cenę Cię utrzymać, i co najważniejsze, sami mogą modyfikować ofertę, a nie wciskać to co mają w założeniach.
  • Odpowiedz
@jaro07: ja czasami udaje ze to ktos kogo naslali chlopaki z Pruszkowa

K: dzien dobry czy jest pan zainteresowany...

Ja: juz mowilem glacy ze nie robimy tego kwadrata, co naslal cie?

K: ja chcialbym panu zaproponowac...

Ja: mam tu 4 sztuki szufel i 2 bagazniki w audicach. Powiedz mu ze jeszcze jedna zagrywka i pojda w ruch kumasz tam ziomek?

K:... ;)
  • Odpowiedz