Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, ja tylko chciałem pozdrowić maj best frienda @Aquamen i resztę onucowatych herbu #konfederacja
, przepraszam za przejęzyczenie #konfederussia

Janusz Korwin-Mikke (NI). - Pani Przewodnicząca! Wolny handel jest zawsze zyskowny dla obu stron, dlatego nie ma najmniejszego powodu, żebyśmy ustalali, co wolno Ukrainie przywozić, a czego nie wolno. Jest to korzystne wyłącznie dla ludzi, którzy żyją z opracowywania takich sprawozdań. Ja to doskonale rozumiem i moim zdaniem jedynym sensem tego sprawozdania, które mam w ręku, jest to, że producenci cukru z buraków dali w łapę tym, którzy dopuszczają towary do obrotu, a producenci ziemniaków akurat nie. Każdy towar z Ukrainy i na Ukrainę powinien być dopuszczony na rynek Unii Europejskiej i odwrotnie.

#ukraina #ruskapropaganda #4konserwy #polska #ciekawostki
  • 11
@bombastick: no dobra ale szybko.

Nie można wprowadzić całkiem wolnego rynku w podstawowych gałęziach gospodarki. Wiedzą o tym na przykład Japończycy którzy dopłacają swoim rolnikom do produkcji ryżu chociaż to się nie opłaca. Robią to ponieważ pamiętają głód jaki nastał w kraju podczas IIWŚ. Rolnictwo jest ważne dla kraju tak samo jak wojsko czy służba zdrowia.

Tłumaczył to ostatnio Pan Mentzen jednak niestety śledzicie go wybiórczo i wyrywacie z kontekstu zdania,
@bombastick: nie muszę ponieważ Korwin nie powiedział niczego złego. To Ty wyjmujesz zadania z kontekstu dla walki politycznej neuropku. Nie rozumiesz słów i przekręcasz je.

Powiem ci coś wśród prawicy trwa wieczna dyskusja jak poprawić stan Polskiej gospodarki oraz stopę życia zwykłych ludzi. Lewica za to siedzi z boku dyskutuje na temat czy wąchasz majtki po zdjęciu z dupy jednocześnie słuchają prawicowców i nie rozumiejąc ich dyskusji robią sobie na nich