Wpis z mikrobloga

@alemniecisnie: jeszcze nie wiem, może do szpitala ale jednak jak już idę to by sobie pomóc więc chyba wybiorę prywatny jakiś ośrodek żeby mnie chociaż aż tak bardzo jak śmiecia nie traktowali. Jak to człowiek upasc musi
  • Odpowiedz
@N0nomnismoriar: Mądra decyzja, szacun i powodzenia. Pamiętaj tylko, ze jak po odwyku wrócisz do swojego miasta i starych znajomych to znów wrócisz do nałogu prędzej czy później, niestety.
  • Odpowiedz
@N0nomnismoriar: na pewno poznasz, wiec zastanow się nad tym. Zrób detoks w domu czy coś, nie jesteś aż tak #!$%@? przecież. Jak uważasz, ze jesteś skrajnie to poszukaj na dark webach ibogainy lub czegoś w tym stylu.

Trafienie na odwyk to serio zły pomysł.
Już lepiej terapia dzienna czy coś, ale tam nadal szansa poznania degeneratów wielka
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: no znam taką jedną osobę co chodzi na dzienną terapię a po terapii diluje i to jeszcze z typem którego tam poznała także no jak już to wolę iść do szpitala i to w innym mieście by uniknąć chociaż trochę takich sytuacji bo jednak czuję że potrzebuję być zamknięty chociaż na miesiąc bo inaczej nie przestanę i jestem dla siebie niebezpieczny
  • Odpowiedz