Wpis z mikrobloga

@kiszczak: Typie, ja już zdążyłem zapomnieć, że istniejesz, ale masz chyba jakieś mokre sny o mnie.

Cały czas piszesz, że zabrakło życzliwości ze strony rowerzysty wobec próbującego go zabić samochodziarza. Jedyne co Cię obraża to Twoja inteligencja i poziom zrozumienia świata. Jeżeli ktoś próbuje mnie zabić to ten człowiek nie będzie miał żadnej życzliwości z mojej strony, A teraz przeproś osobiście wszystkich rowerzystów za nazywanie ich pedalarzami.

Gorąco polecam zacząć jeździć rowerem, szybko sobie uświadomisz jak to fajnie jest być tym niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego i jak wiele osób próbuje "nauczyć" wymyślonych przepisów, jednocześnie samemu łamiąc prawo, najczęściej próbując Cię zabić. I jak niewiele trzeba by kogoś
guru8 - @kiszczak: Typie, ja już zdążyłem zapomnieć, że istniejesz, ale masz chyba ja...

źródło: 104496508_1026357194462363_3458962617815545409_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@guru8 Twierdziłeś, że pochwalam życzenie komuś śmierci. Gdzie to było?

A to poniższe to co to jest jak nie przysrywanie się do prawidłowo jadących osób, nie widząc przy tym innych przewinień?


To żadne przysrywanie się. Opisanie zachowań rowerzystów nim nie jest. A jeśli to rowerzystów obraża, to może niech inaczej się zachowują w taki razie? O jakich innych przewinieniach mówisz?

@Yurakamisa Dziękuję za troskę misiu. Kup sobie nakładkę na penisa,
  • Odpowiedz