Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, mam problem z połączeniem wifi, na telefonie oraz ps4 jest wysoki download oraz upload a na komputerze, do którego jest podłączona karta sieciowa nagle spadło do 1mb/s, z zasięgiem jest ok, przez długi czas wszystko działało bez problemu, z kompem łączyłem się również udostępniając internet z telefonu to prędkość jest większa, nie wiem czy to problem z kartą sieciową czy routerem lub może coś jeszcze innego, proszę o pomoc
#wifi #internet #pcmasterrace
  • 2
@blendzior666 Bez konkretów ciężko o konkretną odpowiedź. Podaj przynajmniej markę i model karty sieciowej w komputerze, odległość do routera i to, jakie przeszkody są po drodze. I nie ma takiej jednostki jak mb/s - użycie poprawnej (wielkość liter ma znaczenie) dość sporo podpowie. I jaka prędkość dostępu do Internetu jest deklarowana przez operatora?
@mp107 karta sieciowa to TP-Link TL-WN821N, odległość od routera to ok 10m i oddziela go pokój, internet światłowodowy, deklarowana prędkość pobierania to jak się nie mylę 300 Mb/s, zapomniałem dodać, że ps4 połączone w tym samym miejscu gdzie komputer no i na ps4 pokazuje 150 Mb/s pobierania, a na komputerze jest 1 Mb/s, robiłem również speedtesta na komputerze po odłączeniu innych urządzeń i wynik zostaje bez zmian, ogólnie wszystko działało kawał czasu