Wpis z mikrobloga

Czy kiedykolwiek pękł wam Durex? Używamy z dziewczyną codziennie i nigdy nie pękł.
A dużo jest komentarzy, że prezerwatywy pękają, w teorii nawet nie wiem jak to możliwe, macie 16 BAR wytrysk czy co?
Mój kompresor produkuje max 16 BAR i jak testowałem na durexie to trwało ponad 12 minut zanim pękło. (taki 2m x 2m balonik)
Więc nie rozumiem ludzi co mówią, że pękają im prezerwatywy podczas stosunku, bo to niemożliwe!

Pamiętajcie, nigdy nie zakładajcie dwóch prezerwatyw! Bo to jeszcze gorzej, bo guma ociera się o gumę i wtedy naprawdę pęknie, zawsze jedna i jesteście bezpieczni.

#durex #ciekawostki #seks

Czy kiedykolwiek pękł wam Durex?

  • Nie 58.1% (54)
  • Tak 41.9% (39)

Oddanych głosów: 93

  • 8
@aptitude: kiedyś kupowałem gumke w aptece szykowalo sie ruchanko kierowniczki jednej z sieciowek, koleś w aptece zapewnił mnie, że one nie mają rozmiarów ( a ja słyszałem że mają ) ale hu... ruchanie się szykuje więc biere, zakładam ciasna jak skur...yn a, że pale mam gruba myślę może się rozciągnie a c.pka już gotową więc nie czas na rozterki. Zakładam pousuwam a tu nagle jakoś tak miło się robi wyciągam gnoja
@Erravi: Nie możliwe, Durex? Ja zawsze w supermarkecie Edeka z dziewczyną kupujemy Durexy, dość niekomfortowa dla mnie sytuacja przy kasie xD
Ale od 4 lat nigdy nie zawiodły Durexy a też mam grubego, więc coś musisz robić źle.

Nawet raz napościliśmy na maksa wodę do prezerwatywy Durexa, prawie całą wannę zajął przed pęknięciem.
@aptitude: jak jest gruby, to przy naciąganiu się mocno wpija i jest problem z rozwinięciem. Wtedy łatwo skaleczyć paznokciem. Jak już jest na miejscu, to potrafi też laska skaleczyć gumę paznokciem, czy pierścionkiem przez przypadek. Najpierw jest małe niewidoczne uszkodzenie, a w czasie zabawy pęka.