Wpis z mikrobloga

#gmail dostalem miala ze mi konto gmaila za 2 lata zamykaja, bo nieaktywne od 2 lat. Mimo ze korzystam caly czas. Ale przez zalogowanie i potwierdzenie strona microsoftu chyba znow zaliczylo jak aktywne, sie wystraszylem lol
  • 5
  • Odpowiedz
@Dajzel: Nie wiem, nie klikam :D Tak poważnie to nie jestem orłem w komputerach i internecie.
Ten adres co podałeś wygląda legitnie. Trzeba byłoby wejść na stronę microsoft i poszukać supportu, czy taki sam adres jest.

Ja kiedyś dostałem maila ze swojego maila (niby wysłałem maila sam do siebie), że robiłem "brzydkie rzeczy" na komputerze i wszystko jest nagrane z kamerki i mam przelać bitcoiny na jakiś adres,, bo jak nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: Zanim poklikalem znalazlem artykuly ze faktycznie moga usuwac nieaktywne konta. Ten link co wyslalem to byl jedyny link w tym emailu. Ten sam link znajdziesz jak wpiszesz w google "microsoft zasady aktywnosci" i klikniesz w 1 od gory :p
A poza tym to nie logowalem sie przez link z maila, tylko wygooglowalem obok 'microsoft' i tam wpisalem email i haslo po czym potwierdzilem "czy ponownie otworzyc konto" etc.
  • Odpowiedz