Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #polska

Tak się buduje legendę.

Zełenski dał Ukrainie jedność. Dodał im odwagi. Nadał im cel. Dał im pewność siebie. Dał im narodową dumę i uznanie, jakiego nigdy nie zaznali.

Ukraina nie chce już żyć pod butem Rosji, jak jej inni sąsiedzi. Ukraina przeciwstawia się bandytom. Chociaż wojna nie jest jeszcze wygrana, Ukraina trzyma się, a cały świat im kibicuje.

"Rosja nie wygra , kiedy Polak i Ukrainiec stoją ramię w ramię" "Jesteście naszymi przyjaciółmi na wieki" - mówił dziś Zełenski, zyskując jeszcze więcej szacunku u Polaków. #polityka
Bobito - #ukraina #wojna #rosja #polska

Tak się buduje legendę.

Zełenski dał Ukrain...
  • 11
@Bobito @Login_ktory_nikogo_nie_obraza @BayzedMan @Rafonixkozak2008Pl @Chehu @Amir7: zobaczymy czy po, mam nadzieję zwycięskiej dla nich wojnie, dalej będą gloryfikować banderowskich zbrodniarzy - jeśli tak to następnym razem zobaczą środkowy palec, a nie pomoc + hejt jaki się na nich wyleje będzie niczym w porównaniu z nagonką, która miała miejsce jeszcze przed konfliktem. Mam nadzieję, że Ukraińcy mają więcej rozumu i godności człowieka niż mieli przed wojną co pozwoli im na podjęcie słusznych
zobaczymy czy po, mam nadzieję zwycięskiej dla nich wojnie, dalej będą gloryfikować banderowskich zbrodniarzy - jeśli tak to następnym razem zobaczą środkowy palec, a nie pomoc


@Fipaj: a ja mam to w dupie co gloryfikują i co będą gloryfikować. Jedynym naszym wspólnym celem jest #!$%@? ruska i póki Ukrainiec to robi to dostanie ode mnie co tylko potrzebuje
@Login_ktory_nikogo_nie_obraza: masz jakieś dowody na to, że jestem kacapem? To je pokaż albo sam zachowujesz się jak zbrodniarze z gestapo albo NKWD, którzy aby kogoś zniszczyć/oskarżyć nie potrzebowali żadnych dowodów. Analizując twoje zachowanie można z pewną dozą pewności stwierdzić, że jesteś putlerowskim podnóżkiem.
@Instrybutor_z_Orlenu: na razie jestem w stanie odłożyć na bok kwestie związane z banderyzmem, ale po wojnie bardzo wiele osób będzie poruszało ten temat ile wlezie - i