Wpis z mikrobloga

Lewacka administracja daje czadu.

Ale to typowe - banowanie zasłużonych, aktywnych użytkowników i ignorowanie zalewu troll-gówniarzy, bo troll-gówniarze zwykle wyskakują raz na jakiś czas, więc w ciągu miesiąca 5/5 troll komentarzy oznacza 5 wykroczeń. Taki Peter w ciągu miesiąca podejmuje kilkaset wykopowych działań, np. 8 z nich nie spodoba się administracji i oczywiście w efekcie jest karany gorzej niż typ, którego 5/5 komentarzy było gówno wartym trollngiem, bo ów typ łamał regulamin
  • Odpowiedz
@Pantokrator: ale on łamał go konsekwentnie celowo wrzucając te same obrazki, bo on chce mieć perma, pozwólcie mu odejść w godności:)

To nie jest kwestia % liczby naruszeń wobec aktywności, tylko po prostu liczba naruszeń. Także 5 i 8 to jest jednak różnica.

Taki troll gówniarz co wrzuci pięć trollowatych komentarzy to może być równie dobrze słaby żart i pewnie też załuży na bana jeśli będzie konsekwentnie kontynuował swoje praktyki
  • Odpowiedz
@pss8888:

W sumie to już nie wiem o co chodzi. Neuropa zapewne wie więcej bo ciągle go zgłaszali. Z tego co zauważyłem to najpierw dostał na 2 tygodnie za nieodpowiednie treści, potem pisało, że za flood. Teraz ma do maja za nieodpowiednie treści
  • Odpowiedz
@pss8888:

Dam sobie rękę uciąć, że były obrazki typu: kocur zapinający kotkę , która ma łeb w pustej puszce po whiskasie, albo kopulujące lisy i podpis o pluginie do Firefoxa. Raczej nikt za to bana nie dostał. A co do "floodu" to mamy równych i równiejszych. Rineo za flood dostał bana do 09.02 a Kovac za obrazek i flood do Maja. Poza tym owy Rineo, oraz jego kumpel z Neuropy
  • Odpowiedz
@ViZ_PL:

Najpierw pisało, że z powodu treści nieodpowiednich, potem za flood, a na końcu znowu tresci nieodpowiednie. Ślepy nie jestem.

Zresztą moja wersja, że dostał za fllood+obrazek z kozami jest dla modów przychylniejsza, bo ban do Maja za kozy to..eee.lepiej siedzieć cicho.
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: ban był za recydywę - dzień po powrocie z bana wrzucił coś za co go dostał więc ban jest dłuższy niż normalnie - po raz któryś z rzędu odwalił taki numer.

Za kozy dostał tydzień, za bycie idiotą dostał kilka miesięcy. Takie życie, nic nie poradzisz. Nawet mi go nie żal.
  • Odpowiedz