Wpis z mikrobloga

smutne, że z dobrze prosperującego państwa doszliśmy do momentu w ,którym jeden krok dzieli nas od potencjalnej koalicji Pisu z konfederacją i przypieczętowania naszego kierunku na wschód. Media publiczne to śmietnik, lokalne gazety wykupione przez upartyjniony koncern paliwowy, sądy sterowane ręcznie, a czynny polityk jest zarówno ministrem sprawiedliwości jak i prokuratorem generalnym XD w obronie Polskiego obywatela stoi jedynie Unia Europejska, która nie ma zamiaru wspierać władzy autorytarnej, blokuje pieniądze i naciska na praworządność dzięki działaniom europosłów opozycyjnych, ale potencjalna koalicja katolickich zamordystów to 24/7 obrzydzanie Unii Europejskiej i ostatecznie po prostu z niej wyjście, a potem już Rosyjskie standardy i but na mordzie bo kto pogrozi palcem reżimowi? #bekazprawakow #bekazpodludzi #konfederacja #neuropa #bekazpisu #polityka
Pobierz gardzenarodowcami - smutne, że z dobrze prosperującego państwa doszliśmy do momentu w...
źródło: B5935571-1899-4684-B757-C55730AE97AE
  • 6
@Pingpong89: no ja np nie mam foto na tle takiego transparentu XD dzień w dzień ludzie z konfederacji/ solidarnej Polski próbują podgrzewać antyunijne nastroje bardzo często poprzez manipulowanie, lub przypisywanie im winy i mógłbym tu przytoczyć masę przykładów, ale wiem z kim mam do czynienia
Pobierz gardzenarodowcami - @Pingpong89:  no ja np nie mam foto na tle takiego transparentu X...
źródło: F6CFF79B-2527-4672-BF5A-E2FCA49F08D7
@Obserwatornia: Niesamowite, ludzie wyjeżdżają do lepiej rozwiniętych państw. Cóż za niepodważalny dowód.

Polska była dobrze rozwijającym się krajem i od 1990 roku odrobiła spory dystans do zachodnich państw. PiS nas cofa w rozwoju na wielu płaszyznach, a jak dojdzie do tego Konfederacja, to Polska obierze kierunek na wschód.