Wpis z mikrobloga

W Kaliszu zakończyła się właśnie symulacja występu Legii w 1. rundzie eliminacji LKE.

Wniosek jest jeden: jeżeli UEFA nie zmieni przepisów i Polscy sędziowie nie będą mogli sędziować spotkań Legii to można do kosza wrzucić bajki o budowaniu rankingu krajowego.

Szkoda Kalisza, zostali okradzeni z majówki na Narodowym.
#mecz
  • 12
  • Odpowiedz
@Wiemslaw: w pierwszej połowie bodajże Pekhart i Jędza powinni mieć kartki za faula taktyczne, ale jednego chyba nawet nie odgwizdali. Karny za rękę raczej oczywisty, sytuacja analogiczna do tych w meczu Lech - Pogoń.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
Wydaje mi się, że nie patrzycie obiektywnie


@Wiemslaw: Od ciebie, jako od kibica Legii, nie oczekujemy obiektywnej opinii o sędziowaniu, bo jako kibic Legii nigdy nie byłeś świadkiem takiego zdarzenia jakim jest obiektywne sędziowanie.
  • Odpowiedz
@nauka-transport: Strzał obronił Miszta, piłka po odbiciu się od bramkarza trafiła w rękę Augustniaka (nie wybił on piłki "lecącej w bramkę")
Zresztą na var był Frankowski- nie wiem czy kojarzysz jak sympatyzuje z Legią...
  • Odpowiedz
»Strzał obronił Miszta, piłka po odbiciu się od bramkarza trafiła w rękę Augustniaka
Nie wiem co to ma do rzeczy, ręka była wyraźnie poza obrysem ciała wyciąnięta w górę, pół metra od głowy, wybijając ręką na róg zmienił wyraźnie tor lotu piłki po obronie Miszty, przeszkadzając w dobitce.
W meczu podczas 0:0 Legii z Radomiakiem, po interwencji bramkarza Radomiaka obrońca, który był tyłem w wyskoku przypadkowo dotknął piłki ręką. NIE ZMIENIAJĄC wyraźnie
nauka-transport - »Strzał obronił Miszta, piłka po odbiciu się od bramkarza trafiła w...

źródło: Radomiak_Legia_karny_short2

Pobierz
  • Odpowiedz
@nauka-transport: chyba możemy się zgodzić, że się nie zgadzamy.
Nigdzie nie pisałem że karny należał się z Radomiakiem.
Post OPa jest o tym jak sędziowie pomagają Legii- odniosłem się do Frankowskiego jako tego, o którego klub wnioskował żeby nie prowadził ich meczy. Amica może wybierać sobie sędziów, Legia nie "bo i tak im pomagają"
Możemy zakończyć dyskusję, nie dojdziemy do porozumienia
  • Odpowiedz