Wpis z mikrobloga

Mogą mnie #!$%@??


@OCIEBATON: nie #!$%@?ć, a po prostu nie przedłużą Ci w sierpniu umowy. Zostaniesz "przekazany" do uwv i nadal będziesz od nich dostawał chorobowe, ale wszystkie sprawy już będziesz załatwiać z nimi, a nie z agencją. Taki sick może trwać do 2 lat, potem dostaniesz rentę. I generalnie musisz mieć zgłoszone to, że przebywasz w Polsce i musisz mieć na to pozwolenie. UWV w każdej chwili może CIę wezwać
@OCIEBATON: UWV może mieć w dupie twoje papiery z Polski, znam przypadek typiary co miała operację w Polsce na kręgosłup i kręcili nosem odnośnie dokumentacji medycznej dopóki miejscowy lekarz jej nie zbadał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napewno będziesz musiał być w Holandii by pobierać zasiłek, ewentualnie każdy dłuższy wyjazd zgłaszać do UWV. Spodziewaj się również kontroli z dupy więc trzymaj się tam mordko ( ͡° ͜
@wojciech_s nawet teraz mogą mnie wezwać jeżeli to pracodawca mi płaci? Jak taka kontrola ma przebiegać jeżeli mam depresję i ciężko mi nawet dbać o higienę osobista?
Leczenie i terapię mogę podjąć tylko w Polsce bo nie wyobrażam sobie jej w języku holenderskim/angielskim czy też po prostu w warunkach za granicą