Wpis z mikrobloga

#rower #rowery

Czołem rowerowe Mireczki, szukam pionowego stojaka rowerowego. Chciałbym w ten sposób uniknąć wiercenia w ścianie i mieć ułatwioną zmianę miejsca, w którym trzymam rower w mieszkaniu.
Znalazłem coś takiego, z mocowaniem za sztycę, oraz taki. Jest jeszcze RTR brutus up pro, ale kosztuje grubo ponad 2x tyle, co oba powyższe, więc raczej skłaniam się ku tańszym opcjom.
Korzystacie z takiego rozwiązania? Macie jakieś godne polecenia stojaki?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@Berud: Wczoraj wieczorem zamówiłem już bike nooka. Mam naprawdę mało wolnego miejsca, więc zależało mi na tym, aby rower można było przesunąć w trakcie przechowywania w mieszkaniu. Pierwotnie, tak jak sugerujesz, chciałem go podwieszać na ścianie lub suficie, ale wtedy nie ma tej możliwości przesunięcia roweru wraz ze stojakiem, no i negocjacje z drugą połówką byłyby dużo bardziej utrudnione, bo jej zdaniem rower wiszący na ścianie to wcale nie ozdoba
okim - @Berud: Wczoraj wieczorem zamówiłem już bike nooka. Mam naprawdę mało wolnego ...

źródło: bike-nook-stand-e635fd60-d57c-40b7-8112-fbd6cd743245

Pobierz
  • Odpowiedz
@okim: ciekawe jak sie bedzie sprawować :) ja bym chcial trzeci rower wrzucic ale wlasnie druga polówka ma z tym problem xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Berud: Rower na dojazdy do pracy trzymam w piwnicy, teraz chyba uda się z gravelem w mieszkaniu, ale o MTB póki co nawet nie marzę, więc trzeci rower czeka na swoją kolej. Ale do tego raczej będzie potrzebne mieszkanie większe niż 35 m2 xD
Jak kurier przyniesie stojak, to dam znać jak to wygląda w praktyce.
  • Odpowiedz
@okim: nie no ja rower zapasowy (staryyyy single speed) trzymam na podwóku, na chacie jeden swoj do praco-domów i jeden dziewcyzny, przydalo by sie jakis weekendowy kupic i znalezc dla niego miejsce, albo miec dwie szosy na cieńkich i na grubych kapciach ale wszystko wymaga miejsca. 39m2 here :)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@p3sman: Kupiłem na allegro, powystawowy. Przyszedł niekompletny, więc jeszcze rozmawiam ze sprzedawcą czy ma brakujące części.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@p3sman: @Berud: Stojak jest bardzo stabilny, ale dla pewności tylne koło zamocowałem dodatkowo gumami montażowymi. Po dosunięciu pod parapet całość zajmuje całkiem mało miejsca, więc jestem zadowolony z zakupu. Wybaczcie burdel w pokoju.
okim - @p3sman: @Berud: Stojak jest bardzo stabilny, ale dla pewności tylne koło zamo...

źródło: 20230412_212951

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Berud: Przednie koło zaczepiłem gumami montażowymi do ramy, przez co nie ucieka na boki. MTB musi zostać na czas nieokreślony w mieszkaniu rodziców niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz